Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam felmentetn...

Hogyan tudnám magam felmentetni magam matematikából felnőttként, ha estin fogok érettségizni?

Figyelt kérdés

Idén leszek 11.-es, de attól tartok, talán jobb lenn3, ha ezt a matematika dolgot elengedem. Érdekes, szép tantárgy, de túl nehéz.


Hová kell fordulni, papírt szerezni, hogy mentsenek fel, mert hülye vagyok hozzá?


aug. 6. 22:28
 41/93 A kérdező kommentje:

Az alapokat valamennyire tudom, pont ez bizonyítja, hogy enyhe fogyatékossággal rendelkezem. Ha nem tudnám, akkor nem tudnék megoldani egy 7-8. osztályos egyszerűbb, elsőfokú egyenletet sem.

De itt elértem a határaimat. Az én agyam ennyit tud, és ha nem képes befogadni magasabb szintű matematikát, akkor nem várhatják el tőlem, hogy megtanuljam, mivel nem a lustaság az oka a problémámnak, hanem az, hogy enyhe fogyatékossággal rendelkezem a matematika iránt.

Szóval sajnálom, de az én kezemre játszik az eset. Nincs érved ellenem.

aug. 7. 09:36
 42/93 anonim ***** válasza:
36%

Mit gondolsz kérdező, a világban rajtad kívül mindenki matekzseninek születik, aki keni vágja az egyenleteket, azonosságokat, szöveges feladatokat, stb?

Hát nem. Csak tudod ezért van az embernek akaratereje és ezért járnak a gyerekek iskolába, hogy ezt fejlesszék, és ha nem megy tesznek azért hogy sikerüljön, és munkát, energiát fektetnek bele.

A te féléknek meg nem lesz érettségije. Semmi probléma, nem fogsz belehalni

aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 A kérdező kommentje:

#41


Nem lusta vagyok, hanem enyhén fogyatékos a magasabb szintű matematika iránt.

Nincs bizonyíték arra, hogy lusta vagyok, de arra van bizonyíték, hogy nem tudom befogadni a magasabb szintű matekot. Ha a legegyszerűbb példát sem értem, az bizonyíték.

aug. 7. 09:39
 44/93 anonim ***** válasza:
100%

#42 te nagyon sötét vagy, itt nem ellenem versenyzel, hanem saját magad ellen:)

Mi megmondtuk előre hogy nem fogod megkapni a felmentést, de akkor max majd meglepetés ér:)

És csak zárójelben megjegyzem, hogy a számolási zavarral küzdők az alap műveleteket sem tudják megcsinálni, tehát neked nem lehet ilyen problémád.

Te csak eszméletlenül lusta vagy.

aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 A kérdező kommentje:

Soha, senki sem fogja tudni bebizonyítani, hogy lusta vagyok, mert nem vagyok az. De azt be lehet bizonyítani, hogy az agyammal gondok vannak.

Szóval igenis, jár nekem a felmentés.

aug. 7. 09:41
 46/93 anonim ***** válasza:
69%

#44 ezt majd a vizsgálatot végzőknek magyarázd meg:)

Szerintem nagyon meggyőző érv

aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
69%
#47 neked két nagy pofon járna, ami észhez térít.
aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
50%
#46, bocsánat
aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk, hogy a vizsgálaton mi lesz, ennyi.
aug. 7. 09:44
 50/93 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, magadnak mondtál ellent!

Szóval maradjunk csak a lustaság elméletnél...

aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!