Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam felmentetn...

Hogyan tudnám magam felmentetni magam matematikából felnőttként, ha estin fogok érettségizni?

Figyelt kérdés

Idén leszek 11.-es, de attól tartok, talán jobb lenn3, ha ezt a matematika dolgot elengedem. Érdekes, szép tantárgy, de túl nehéz.


Hová kell fordulni, papírt szerezni, hogy mentsenek fel, mert hülye vagyok hozzá?


aug. 6. 22:28
 11/93 A kérdező kommentje:
Pénzem az van, szóval kifizetem lazán.
aug. 6. 22:54
 12/93 anonim ***** válasza:
36%
#11 ezt nehezen tudom elképzelni az írásod alapján. Érettségi nélkül kétlem hogy hülyére keresnéd magad.
aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
69%
És mint mondtam, a vizsgálat mem egyenlő azzal hogy majd szépen megúszod
aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 A kérdező kommentje:

#12


Eltartanak, szóval minden egyes pénzt keresek el tudok tenni, így elég sok összegyűlt már.

Egy fillér kiadásom sincs.

aug. 6. 22:57
 15/93 anonim válasza:
51%
Könnyű feladni,mint küzdeni a sikerért!
aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 A kérdező kommentje:

Ez nem küzdelem kérdése. Ha nincs tehetségem a matekhoz, és tanulni akarok, akkor nem kényszeríthetik rám. A testileg beteg diákot is felmentik testnevelésből, ha én szellemileg úgymond beteg vagyok, akkor engem sem lehet kényszeríteni.

Fel kell menteni, és a matek helyébe választok mást, így le tudok érettségizni, 2026-ban.

aug. 6. 23:01
 17/93 anonim ***** válasza:
59%

#14 ez nem lesz mindig így. Szégyellheted magad, hogy ilyen buta és lusta vagy.

Nem irigylem azt aki téged eltart

aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
75%

A matekhoz nem tehetség kell, hanem gyakorlás.

Tényleg beteg vagy szellemileg, de nem a matek miatt.

És szerintem fogadd el, hogy nem fognak felmenteni azért mert nem érted és nem is akarod megérteni. Egy szakember ezt pontosan meg tudja állapítani.

aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:

#17


Ők nem látnak engem.

A család egyik házában lakok full ingyen, bérmentesen.

Ha felhozok ide egy csajt, simán mondhatom, hogy saját lakás.

Szal nem úgy van ez, hogy anyámékkal lakok.


Buta vagyok, az már igaz, ezért kell a felmentés.

aug. 6. 23:04
 20/93 anonim ***** válasza:
83%

Csak hogy értsd: igen, van lehetőséged papírt szerezned arról, hogy diszkalkuliás vagy. Ezt akár 120 éves korodban is kiállítják, ha akkor mész el vizsgálatra.

Viszont akár megvan a papír, akár nincs, magán az érettségin nem tudsz felmentést kapni a matek alól, mert jogilag ez nem lehetséges.

Ebből a szempontból halál felesleges pénzkidobás elmenni a vizsgálatra.

aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!