Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam felmentetn...

Hogyan tudnám magam felmentetni magam matematikából felnőttként, ha estin fogok érettségizni?

Figyelt kérdés

Idén leszek 11.-es, de attól tartok, talán jobb lenn3, ha ezt a matematika dolgot elengedem. Érdekes, szép tantárgy, de túl nehéz.


Hová kell fordulni, papírt szerezni, hogy mentsenek fel, mert hülye vagyok hozzá?


aug. 6. 22:28
 51/93 anonim ***** válasza:
100%
#50 ha felmentettek, mindképp írd meg
aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 A kérdező kommentje:

Hallottam olyanról, hogy van könnyített érettségi.

Azt esetleg elvállalnám.

aug. 7. 09:52
 53/93 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ti sem értitek amit hoztam példát.

Mindegyikőtök csak beszél, de egyikőtök sem adott magyarázatot. Erről ennyit.

aug. 7. 09:53
 54/93 anonim ***** válasza:
50%
#54 pedig elég sok magyarázatott láthattál itt. Ha te ezt nem vetted észre, akkor javaslok egy szemvizsgálatot is, teljes érettségiről való felmentéssel:)
aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
79%

Mire akarsz magyarázatot?


Te csak egyszerűen nem akarsz tanulni, mert lusta vagy hozzá.

Mindenfélével takarózol, bármit megteszel, hogy megúszd, aztán röhögsz a markodba, hogy milyen menő vagy... De fogadjunk, otthon ott a 100+ centis LCD, a laptop, az okosteló és talán házimozirendszer is vagy efféle. Nyilván elvárod a félmilkás fizut, ahogy azt egyszer már írtam... csak épp dolgozni nagy vagy hajlandó ezért.


Ez csak a gerincről, a morálról szól, nem másról!


És tévedsz, ha valaki kellőképp foglalkozik ezzel, a lustaságot is be lehet bizonyítani.

aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 A kérdező kommentje:
A nevezetes azonosságokra kértem magyarázatot, amit idéztem.
aug. 7. 10:02
 57/93 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne magyarázni?

Felértál egy példát, amit nem tudsz megoldani. Na und?

Előbb talán az alapjait kellene tudni.


Ne várj magyarázatot, mert 1; nem is kértél, ha jól emlékszem, 2; nem a 9-es anyaggal vannak gondok, hanem már az ált sulissal.


Azt meg ne feledjük, ez a felmentés-hiszti kamu... Egyik szavaddal mondtál ellent a másiknak, ezek után, ha eddig csak kicsit komolyan tudtam volna venni, már annyira sem.


Már mondtam, a 4-es anyaggal kezdd!

aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:

Az általános iskolai algebrát ISMEREM.

Tudok összevonni, zárójelent felbontani, hatványozni, mérlegelvet használni.


Pont ezt magyarázom, hogy eddig terjed ki a tudásom, és az ennél magasabb szintű matematikát már nem értem, ezért kérém a felmentést!

aug. 7. 10:08
 59/93 A kérdező kommentje:
Még kiemelni/szorzattá alakítani is tudok.
aug. 7. 10:09
 60/93 anonim ***** válasza:
#59 60 akkor szerinted mire kéne adniuk felmentést?:)
aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!