Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem mentem el egy randira,...

Nem mentem el egy randira, mert nem volt eleg szexi a fiu, most akkor en embertelen vagyok?

Figyelt kérdés

Tinderen elkezdtem beszelni egy fiuval es ugy ahogy ment a beszelgetes, erdekeset is mondott, de sajnos nem volt valami jokepu es alacsony is volt (173)


elhivott talalkozni es en igent mondtam, es mar irt is hogy akkor indul es en mondtam hogy oke


viszont utana egybol le is tiltottam mert meggondoltam magam


biztos vart es nem ertette hogy mi tortent


de nem szeretem a konfliktushelyzeteket es ez volt a legjobb amit tehettem a helyzetben


most akkor en embertelen vagyok?


ha magas lett volna es jokepu akkor szivesen talalkoztam volna vele


2022. aug. 12. 16:42
 81/92 anonim válasza:
de sok idejük van az embereknek hogy leállnak egy trollal veszekedni
2022. aug. 12. 22:35
 82/92 anonim válasza:
Szerinted?
2022. aug. 12. 22:57
 83/92 anonim válasza:
Huu én màr lemaradtam van valami kis összefoglaló mi történt a 80 komment alatt? 😅 A nő vagyok nem mentem el egy Tinder randira egy fiúval ból mentünk át egy fiú vagyok 40-es milfeket reszelekbe? 😅 Mi folyik itt? Xd
2022. aug. 12. 23:02
 84/92 anonim válasza:
Hát utolsó, kb annyi történt hogy olyan 40-50 komment között benyögte a kérdező hogy amúgy ő fiú és "szatíra" kérdés volt. Viszont megragadta az alkalmat és ezzel a lendülettel azt is bevallotta hogy nem megy neki a csajozás, csak 40es nőket szokott kurogatni néha napján. Ezt megfejelve, elkezdte a szánalmas kis önsajnáltatását, és hogy a lányok a hibásak, meg mittudomén... Annyit kell tudni róla hogy egy szerencsétlen ez a gyerek, nem tud barátnőt szerezni ezért kiéhezett anyja korabeli nőkkel szexel, és az a logikája hogyha a 40es nők hajlandóak vele dugni akkor a fiatalabb lányok miért nem :D
2022. aug. 12. 23:36
 85/92 anonim válasza:
Örülne hogy legalább valki hajlandó veke dugni 😄
2022. aug. 13. 07:06
 86/92 anonim válasza:

e továbbra sem érted a saját logikai bukfencedet



ha a fiatal lányoknak nem kellek, akkor a 40-eseknek miért vagyok jó?



ők miért adják lentebb a szintet?



Mert jó menőzni a negyvenes barátnők előtt hogy megvolt még egy kis 10éves csíragyerek:-D

2022. aug. 13. 07:36
 87/92 anonim válasza:
40-es noknek mar mindegy csak valaki dugjon veluk
2022. aug. 13. 07:45
 88/92 A kérdező kommentje:

ember azert az kemeny hogy elmondod minden lerugott elhervadt xarnak az idosebb noket es kajak nem veszed eszre magad


ez az ami az igazan ijeszto


mi az a par 40-es? tiz, 12, 15?


az atlagos eletkora annak a 40 valahany nonek akikkel voltam 30 korul mozog


es en vagyok 33 most

2022. aug. 13. 14:21
 89/92 anonim válasza:
Senki nem hordja el őket te szerencsétlen. De mivel te itt picsogsz hogy az gyönyörű fiatal lányoknak nem kellesz mert le se szarnak, ezért annyira te se vagy elégedett velük. Szóval nem csak ostoba vagy, hanem egy álszent is. Rám akarod sütni hogy lehordom őket mindennek, közben te meg csak azért dugod őket hogy enyhítsél magadon, mert ha szépnek találnád őket, megfelelnének neked, akkor nem itt sirdogálnál hogy jajj miért nincsen szép barátnőd. Csak annyit mondtunk, ami igaz, te gyökér, hogy egy 40 éves nőnek alacsonyabb elvárásai vannak mint egy kisportolt, fitt fiatal lánynak. Az hogy találtál magadnak egy 40 éves nőt aki hagyta hogy megdugjad nem azt jelenti hogy innentől kezdve az összes nőnek tetszeni fogsz, te ostoba állat.
2022. aug. 13. 14:47
 90/92 anonim válasza:

Az meg elég gáz hogy 33 éves vagy és ennyi eszed van.

Azt hittem valami fiatal srác vagy, de így meg aztán azt se értem mi a szarnak akarsz fiatal, akár olyan lányt aki a kora 20as éveiben jár....gáz. Csodálkozol hogy a fiatal lányok nem egy 33 éves fószerral képzelik el a jövőjüket? Maradj a saját korcsoportodban, ott találjál magadnak nőt. Az is sokat elárul hogy 40 nővel voltál állítólag (bár nem hiszem, de mondogassad csak a végén még talán te is elhiszed hogy így van) de senkinek nem kellettél huzamosabb ideig.

2022. aug. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!