Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem mentem el egy randira,...

Nem mentem el egy randira, mert nem volt eleg szexi a fiu, most akkor en embertelen vagyok?

Figyelt kérdés

Tinderen elkezdtem beszelni egy fiuval es ugy ahogy ment a beszelgetes, erdekeset is mondott, de sajnos nem volt valami jokepu es alacsony is volt (173)


elhivott talalkozni es en igent mondtam, es mar irt is hogy akkor indul es en mondtam hogy oke


viszont utana egybol le is tiltottam mert meggondoltam magam


biztos vart es nem ertette hogy mi tortent


de nem szeretem a konfliktushelyzeteket es ez volt a legjobb amit tehettem a helyzetben


most akkor en embertelen vagyok?


ha magas lett volna es jokepu akkor szivesen talalkoztam volna vele


2022. aug. 12. 16:42
 21/92 anonim válasza:
15# a nemed lehet h az, de nem ered el azt a szintet bogaram, gerinctelen repedt sarku ontisztito sperma puttyony vagy kb. Es ezt ha itt neked 20 emberbol 18 megerositi akkor nem ok tévednek. Konfliktus kerules ide vagy oda semddig se tartott volna szet matchalni mielott beeteted. Vagy siman elotte letiltani, sot be se húzni ha nem tetszik alapbol ennyi minden benne mert te pont unatkoztal. Mert ures es sivar eleted van amikor epp nem kavarogsz valakivel, vagy nem dolgoznak rajtad. Tipikus peldaja vagy a szakirodalomnak :)
2022. aug. 12. 17:24
 22/92 A kérdező kommentje:

de ne legyetek ketszinuek



most veditek a csunya fiukat de ugyanúgy ti is lerazzatok oket

2022. aug. 12. 17:24
 23/92 anonim válasza:
Mint kiváló férfi, aki jóképű és magas, szívesen ismerkednék igazi nőkkel, persze, ha akad olyan itt.
2022. aug. 12. 17:28
 24/92 anonim válasza:
Akkor is ha lerázzák a csúnya pasikat, senkinek nem az a baja itt most főleg... Komolyan te szerintem nagyon hülye lehetsz. Mindenki azzal jön össze akihez vonzódik, de pl a 10es válaszoló nő nem hiszem hogy igent mond egy randira aztán meggondolja magát és sunnyogva letiltja, hanem megmondja őszintén, egyenesen a férfinak hogy nem. Szóval olyat tesz amire te képtelen vagy kislányka
2022. aug. 12. 17:28
 25/92 anonim válasza:
A 23as meg valószínűleg vagy troll, vagy csináltál egy másik fiókot és véded magad (🤣) vagy a ott van még a harmadik opció, hogy ugyanakkora ribizli mint te csak idősebb :D
2022. aug. 12. 17:33
 26/92 anonim válasza:

23-as a kérdezőt figurázza ki, helyesen.

Amúgy attól, hogy szabad vagy, nem kell hitegetni a fiúkat. Ez a baj a feministákkal, hogy minden szemét húzást a szabadságjogaikkal magyaráznak meg. Ha nem tetszik a fiú, akkor nem hagyod eljutni odáig a dolgokat, hogy szóba kerüljön a randi. Ennyi.

2022. aug. 12. 17:36
 27/92 anonim válasza:

Kérdező, hogy esne fordított helyzetben? Ha beetetne egy jó pasi, várnál rá de ő letiltana, mert indulás előtt rájönne igazából ocsmánynak talál? Te meg nagy reményekkel indultál el?


Egy esélyt adhattál volna neki ha már húztad az agyát, ha nem is párkapcsolat de egy kellemes, szórakoztató este lehetett volna belőle.


Bár az értelmi szintedet nézve hat után lehet anyukád nem engedett volna el sehova mert nyolckor villanyoltás.

2022. aug. 12. 17:40
 28/92 A kérdező kommentje:
hogy lett volna kellemes este ha nem esik jól ránézni sem mert nem jóképü?
2022. aug. 12. 17:41
 29/92 anonim válasza:
Igaza van az utolsónak, de ha még valahogy el is jutott oda a dolog, szerintem lehet úgy nemet mondani a fiúnak hogy megértse, de ne is bántódjon meg
2022. aug. 12. 17:42
 30/92 anonim válasza:
Akkor komolyan mi a szarért kezdtél el vele beszélgetni ha ennyire rondának találtad, kérdező?
2022. aug. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!