Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem mentem el egy randira,...

Nem mentem el egy randira, mert nem volt eleg szexi a fiu, most akkor en embertelen vagyok?

Figyelt kérdés

Tinderen elkezdtem beszelni egy fiuval es ugy ahogy ment a beszelgetes, erdekeset is mondott, de sajnos nem volt valami jokepu es alacsony is volt (173)


elhivott talalkozni es en igent mondtam, es mar irt is hogy akkor indul es en mondtam hogy oke


viszont utana egybol le is tiltottam mert meggondoltam magam


biztos vart es nem ertette hogy mi tortent


de nem szeretem a konfliktushelyzeteket es ez volt a legjobb amit tehettem a helyzetben


most akkor en embertelen vagyok?


ha magas lett volna es jokepu akkor szivesen talalkoztam volna vele


2022. aug. 12. 16:42
 71/92 anonim válasza:

Kérdező te is felszálltál a szánalomvonatra? Igen, téged csak gyalázni lehet ilyen viselkedéssel.


neked is csak a sarokban srni és nőket hibáztatni megy, ahelyett hogy magadba néznél és rájönni miért nem kellesz a kutyának se. Ha a nőknek is előadod ezt a hisztit nem csoda hogy minden értelmes élőlény menekül előled.



Én nem a férfiakat gyaláztam hanem téged picifiú. Mert egy férfi ennél értelmesebb és érettebb.

2022. aug. 12. 18:45
 72/92 anonim válasza:
Hàt figyelj szerintem nem korrekt dolog
2022. aug. 12. 18:46
 73/92 anonim válasza:
Gratulálok kérdező, szóval ha egy srác a nők melett áll ki, mert a vita másik fele egy olyan idióta nő hibáztató örökszűz fiúcska mint te, aki akkora idiótaságokat beszél hogy leszakad a plafon akkor biztos "szimp" az ember... Ennél már tényleg nincs lejjebb
2022. aug. 12. 18:47
 74/92 A kérdező kommentje:

nem veszed észre magad? amikor himnemüt kell gyalázni akkor jönnek a nagyon cifra incelező szövegek, mint a verkli


amikor nőt kell morális alapon megszólni akkor elég visszafogott a szöveg


leirtam hogy nekem van nemi életem, kellek nőknek, igaz csak a maradéknak, nem a fiatal jófajta csinos lányoknak akiket mindenki akar

2022. aug. 12. 18:49
 75/92 anonim válasza:

De nagy teljesítmény hogy olyanokkal van nemi életed akikkel nem is akarod :D

Szép volt kérdező, bebizonyítottad hogy férfi vagy!

Tudod, rendszeresen lehet menni kurvázni is, attól még nem lesz sikeres az ember a nők terén...idióta

2022. aug. 12. 18:53
 76/92 A kérdező kommentje:

most gyakorlatilag leszóltad a nőket TE INCEL


szóval ha valaki csak leharcolt 40-eskkel tud dugni az csira? mert? Ezek szerint a leharcolt 40-es nőkkel valami bajod van?


gondolkodj mielőtt megszólalsz

2022. aug. 12. 19:02
 77/92 anonim válasza:

Nem szóltam le semmilyen nőt te idióta. Azt mondtam, hogy az aztán igazán szánalmas hogy olyanokkal fekszel le akikkel nem is akarsz, csak azért hogy lefeküdhess valakivel. Értelmezd amit írok. És nyilván nem akarod őket mert itt sopánkodsz hogy semmilyen általad kiszemelt lánynak nem kellesz. És megértem ezeket a lányokat. Egy ilyen nő hibáztató idiótát mint te én is kikerülnék mint a májusi kutyaszart az utcán, mert láthatóan bajok vannak a toronyban.

És mégegyszer nem azért gáz az hogy 40 éves nőkkel fekszel le, mert bajom lenne a 40 éves nőkkel, hanem azért mert nem tudsz egy lányt szerezni a saját korosztályodban, senki le se szar téged te életképtelen szerencsétlen.

2022. aug. 12. 19:13
 78/92 A kérdező kommentje:

de továbbra sem érted a saját logikai bukfencedet


ha a fiatal lányoknak nem kellek, akkor a 40-eseknek miért vagyok jó?


ők miért adják lentebb a szintet?


ja gondolom erre most megcsillantod dijnyertes logikád, hogy biztos csak kitalálom az egészet.

2022. aug. 12. 19:32
 79/92 anonim válasza:

Te nem érted hogy hülye vagy öcsém.. Eleve gondolom nem az összes 40 éves nő bukik rád hamem voltál párral azt kész. Na bumm, most ezzel mit is próbálsz bizonygatni te szerencsecsomag? Azt hogy hát a 40 éves nők buknak rád, hogy lehetséges az hogy a fiatalabbak nem? Te akkor tényleg nem értesz semmit a nőkhöz. Eleve minden nőnek más igénye van, de ezt te most komolyan kérdezed hogy egy fiatal tini, vagy 20as lánynak és egy 40es nőnek miért vannak különböző igényeik és miért nem érik be ugyanazzal? Kemény vagy baszki. És gondolom volt pár 40 éves nő akinek te elég voltál, mert tetszett nekik hogy fiatal vagy, kapuzárási pánikban voltak, jó volt azt érezni nekik hogy akarja őket egy fiatal "férfi" (direkt tettem idézőjelbe :D) az is lehet hogy egy estére tök mindegy ki dugja meg őket csak valaki csinálja...de ha ennyire érdekel akkor legközelebb kérdezd meg a következő nőt aki az anyád lehetne hogy miért dugott veled. És nyilván akadnak dögivel 40es nők akik ugyanúgy leszarnak téged mint a fiatalok. De nehogymár azt komolyan merjed gondolni, hogy mert megdugtál pár 40es nőt neked jár a korosztályodban barátnő, illetve felháborodsz hogy mi az hogy téged leszarnak a szép lányok. Az eszem megáll komolyan mondom. Elmondom miért menekül mindenki előled, helyesen (ezen az elbaszott gondolkodásmódodon kívül)

Valószínűleg nem nézel ki jól egyáltalán, és igen képzeld el egy fiatal sportos lány fontosabbnak fogja tartani a fiúk testét, hogy sportos legyen, mint egy 40 éves, középkorú nő, és ha neked ezt magyarázni kell az már régen rossz aranyapám... Valószínűleg unalmas vagy, nem tudsz beszélgetni értelmesen a lányokkal, nem érdekled a lányokat, kész.

2022. aug. 12. 20:38
 80/92 anonim válasza:
Csak az a baj hogy alacsony?
2022. aug. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!