Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem mentem el egy randira,...

Nem mentem el egy randira, mert nem volt eleg szexi a fiu, most akkor en embertelen vagyok?

Figyelt kérdés

Tinderen elkezdtem beszelni egy fiuval es ugy ahogy ment a beszelgetes, erdekeset is mondott, de sajnos nem volt valami jokepu es alacsony is volt (173)


elhivott talalkozni es en igent mondtam, es mar irt is hogy akkor indul es en mondtam hogy oke


viszont utana egybol le is tiltottam mert meggondoltam magam


biztos vart es nem ertette hogy mi tortent


de nem szeretem a konfliktushelyzeteket es ez volt a legjobb amit tehettem a helyzetben


most akkor en embertelen vagyok?


ha magas lett volna es jokepu akkor szivesen talalkoztam volna vele


2022. aug. 12. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 A kérdező kommentje:

kajak nem esik le amit irsz?


hogy mered leirni azt hogy egy idosebb nonek alacsonyabbak az elvarasai?


miert alacsonyabbak? mert o egy kevesse vonzo no mar?


azert en a helyedben nem hangoztatnak ilyen serto dolgot

2022. aug. 13. 15:53
 92/92 anonim válasza:
Hát te tenyleg menthetetlenül ostoba vagy. Ezek szerint te úgy gondolod hogy egy 50 éves nőnek is ugyanolyan igényei vannak mint egy 30 évesnek? Ha nem, akkor mégis miért gondolod hogy egy tini lánynak ugyanolyanok az elvárásai mint egy 40 éves nőnek? Az a baj hogy ezt egy normális embernek alapból nem kéne magyarázni, de te nem vagy képes felfogni még akkor se ha 100x mondom el 100 féleképpen... Szóval ne is álmodj róla hogy lesz fiatal csinos barátnőd, (komolyan mondom szerencse hogy az ilyenktől mint te menekülnek a lányok, nektek nem való ez) mert a fiatal lányok a általában a saját korosztályukban keresgélnek. Úgyhogy azt tanácsolom törődj ebbe bele, és te is a saját korosztályodban keresgélj 30+os nőket. Szépen el lehet kullogni papóca
2022. aug. 13. 16:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!