Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem mentem el egy randira,...

Nem mentem el egy randira, mert nem volt eleg szexi a fiu, most akkor en embertelen vagyok?

Figyelt kérdés

Tinderen elkezdtem beszelni egy fiuval es ugy ahogy ment a beszelgetes, erdekeset is mondott, de sajnos nem volt valami jokepu es alacsony is volt (173)


elhivott talalkozni es en igent mondtam, es mar irt is hogy akkor indul es en mondtam hogy oke


viszont utana egybol le is tiltottam mert meggondoltam magam


biztos vart es nem ertette hogy mi tortent


de nem szeretem a konfliktushelyzeteket es ez volt a legjobb amit tehettem a helyzetben


most akkor en embertelen vagyok?


ha magas lett volna es jokepu akkor szivesen talalkoztam volna vele


2022. aug. 12. 16:42
 41/92 anonim válasza:

Undorító vagy, és kész. Mentegetőzhetsz, de ez nagyon csúnya dolog volt.


Láttál róla képeket, még írod is, hogy nem jött be sehogy sem, még a magassága sem volt elég neked, és mégis belemész abba, hogy találkozzatok?

Mennyi időbe telt volna írni neki egy olyat, hogy "Bocsi, meggondoltam magam, nekem ez nem megy." stb. Ennyi lett volna a megoldás.


Remélem többszörösen vissza fogod ezt kapni :)

2022. aug. 12. 18:00
 42/92 A kérdező kommentje:
igen? amikor meg anyáznak es eroszakosan fenyegetoznek az neked jol esne?
2022. aug. 12. 18:01
 43/92 anonim válasza:
Amúgy komolyan kérdező, még az se tűnik fel, hogy van összesen 40 válasz. Abból a 40 válaszol nagyon maximum 10 (!) a tied és a 34/N kommentelőé. A maradék 30 próbálja megértetni veled hogy mekkora egy aljas kis húzás volt a kis akciód, de úgy látszik annyira ostoba vagy hogy ennyi ember se elég hozzá.
2022. aug. 12. 18:01
 44/92 A kérdező kommentje:
a legtobb no nem fogja megmondani h igazam van mert felnek az incelek hoborgeseitol
2022. aug. 12. 18:02
 45/92 A kérdező kommentje:
ugyhogy ez is a ferfiak hibaja
2022. aug. 12. 18:02
 46/92 anonim válasza:
Szerintem csak tényleg elég lett volna megírnod hogy talán máskor találkoztok oszt ennyi
2022. aug. 12. 18:04
 47/92 anonim válasza:

Ez a magas és sikeres férfiak keresik a társaságod... Édes istenem... Te mégis kit próbálsz meggyőzni? Senki nem hiszi el rajtad kívül hogy kellesz bármilyen értelmes férfinak, max te.

Különben nem a tinderen irogatnának "ronda alacsony fiúk" törődj bele, neked max olyan pasid lesz aki egy idegbeteg állat és zsepinek használja a nőket. Ott aztán örülhetsz majd a kockahasnak kislány.

2022. aug. 12. 18:05
 48/92 anonim válasza:
A 10es nő bizonyítja hogy szerencsére a legtöbb nő nem fog kiállni ilyen kis fruska mellett
2022. aug. 12. 18:06
 49/92 anonim válasza:
El se kellett volna kezdened vele semmit, ha már alapból nem tetszett és még a beszélgetés is csak úgy ahogy ment. Randit lebeszélni meg végképpen nem.
2022. aug. 12. 18:08
 50/92 anonim válasza:
Persze hogy keresik a magas sikeres férfiak a társaságod hiszen ingyen könnyen megkapható luk vagy, egy éjszakára. Ha annyira kelendő lennél az általad preferált kategóriában, nem lenne szükséged társkereső appra:-D De álmodj királylány:-D
2022. aug. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!