Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem mentem el egy randira,...

Nem mentem el egy randira, mert nem volt eleg szexi a fiu, most akkor en embertelen vagyok?

Figyelt kérdés

Tinderen elkezdtem beszelni egy fiuval es ugy ahogy ment a beszelgetes, erdekeset is mondott, de sajnos nem volt valami jokepu es alacsony is volt (173)


elhivott talalkozni es en igent mondtam, es mar irt is hogy akkor indul es en mondtam hogy oke


viszont utana egybol le is tiltottam mert meggondoltam magam


biztos vart es nem ertette hogy mi tortent


de nem szeretem a konfliktushelyzeteket es ez volt a legjobb amit tehettem a helyzetben


most akkor en embertelen vagyok?


ha magas lett volna es jokepu akkor szivesen talalkoztam volna vele


2022. aug. 12. 16:42
 51/92 anonim válasza:
Remélem, olyan pasiba szeretsz majd bele, aki csak felpróbál és kidob, mint egy rongyot. Ezt érdemled.
2022. aug. 12. 18:15
 52/92 A kérdező kommentje:

oké igazából egy szatira a kérdés, fiu vagyok, és mondhattok bármit, de ezt a konfliktus kerülősdis ghostolás egy nagyon mélyről jövő női dolog


de mondok valamit: a férfiak sem szeretik a konfliktust, csak ránk van tolva hogy mi vagyunk a férfiak, mi dolgunk belemenni a nehéz ijesztő helyzetekbe


egyébként meg ez a felállós ghostingolást csinálta már keresztény lány, ordas ribó, alacsony, magas, sovány, kövér, kismellű nagymellű, normális, nem normális.


nem ma jöttem le a falvédőről


egyébként meg én ma tervezem hogy offolok egy külföldi lányt, pedig ő szinte már ő hivott el. De nekem meg elegem van belőle hogy mindig ilyen másodpiacos nőkkel kell foglalkozzak, mert nekik kellek.


ide értem a 40-es elhanyagolt kétségbeesett nőket, de azokból is ritkán

fiatalokat nagyon ritkán, abból a csoportból is csak az átlagost alulról alig suroló nők, tehát nem szexik

a jóképü magas ismerősem meg sokszor nettó lúzerek, munkanélküliek, depressziósak, szoronganak, isznak, erőszakosak, de ez valahogy ott sosem baj, mert mégis kellene a csinos fiatal lányoknak, és max a CSAJ mondja nekik szex után hogy nem érzik azt a pluszt


HÁT MILYEN ÉRDEKES, hogy nekem meg az a plusz kell hogy egyáltalán szex legyen...

2022. aug. 12. 18:16
 53/92 anonim válasza:
Veled vagyok kérdező. Az incelek meg a hozzá hasonló mikropéniszek a legagresszívabb mocsok állatok. Nem egyszer próbáltak már a lelkembe gázolni. Amíg fiatal kislány voltam én is féltem az emberek véleményétől, aztán rájöttem, hogy mindenkiből csak az irigység jön. Az a bajuk, hogy neked ők nem elég jók. Ha a történet arról szólna, hogy szánalomból elmentél egy ilyennel (igen, velem is előfordult), egész más lenne a gyakori incel fiúkák véleménye.
2022. aug. 12. 18:18
 54/92 anonim válasza:

Én vagyok a 10es.


Kérdező. Visszajelzésekből én egy 10/7-8as nő vagyok, míg a párom, a szerelmem, aki nemsokára férjem lesz, visszajelzések szerint 10/5-6


Nekem mégis ő a tökéletes, mert szeret, szeretem. Figyelmes, törődő, értelmes, minden megvan benne amire nekem szükségem van.


A külső nem minden. Nem azt mondom hogy kezdj olyannal aki nem tetszik, de akkor ne hülyítsd, legyen benned gerinc. Tudod, add azt, amit te is kapni szeretnél.


Ha már érettebb leszel, rájössz hogy egy párkapcsolatban a külsőségek nem annyira számítanak. Igazi társ az, akivel egymás támaszai lehettek, rá mered bízni magad, és tudod, hogy ő is bízik benned. Olyan ember akivel mersz közös jövőt, gyereket tervezni.


Hiába az izmos test, a magasság, a jóképű arc, ha agyba főbe csal, megaláz, és otthagy az első jobb lehetőségnél.


Ismétlem, nem azt mondom hogy olyannal kell összejönni, aki kicsit se tetszik, de ne bánts másokat. Nem tudhatod mit okozol ezzel. Lehet annak a fiúnak ez a csúnya visszautasítás volt az utolsó csepp a poharában.

Nem tudhatod, mennyi bátorság kellett neki ahhoz, hogy kezdeményezzen nálad. Ő is ember, te is, mindenki az, tiszteljük meg a másikat annyival, hogy őszintén megmondjuk ha nem tetszik. Hidd el ez sokkal kevésbé fájdalmas, mint mikor rájön, hogy felültetted. Ennél megalázóbb nincsen.

2022. aug. 12. 18:19
 55/92 A kérdező kommentje:

Hiába az izmos test, a magasság, a jóképű arc, ha agyba főbe csal, megaláz, és otthagy az első jobb lehetőségnél.


-----> de amig erre "rájönnek" a nők addig pár ilyen férfinak szétteszik


gondolom magas a csávód.

2022. aug. 12. 18:20
 56/92 anonim válasza:

Ne haragudj kérdező, de így hogy kiderült hogy fószer vagy és lánynak adtad ki magad, így még gázabbnak tartalak.

Az is gáz amit az utolsó kommentedben taglalsz

2022. aug. 12. 18:24
 57/92 Noren1989 válasza:
Nyugi, a màsodik mondatodtól kivehető, h kamu...
2022. aug. 12. 18:27
 58/92 A kérdező kommentje:
most csak visszamenőleg racionalizálod
2022. aug. 12. 18:28
 59/92 anonim válasza:

Kérdező, nem nem annyira magas. Átlagos. 175 magas, míg én 168 vagyok. De kit érdekel.


A legjobb barátnőm férje például 5 centivel alacsonyabb mint ő

Másik barátnőm férje ugyan akkora mint barátnőm.


És mielőtt jön a következő, nem, nem gazdag egyik férfi sem.

2022. aug. 12. 18:28
 60/92 A kérdező kommentje:
de gnodolom ezzel azt akarod kihozni hogy a nők tökéletesek és sosem kegyetlenkednek, és azt is csak jó ügy érdekében
2022. aug. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!