Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem mentem el egy randira,...

Nem mentem el egy randira, mert nem volt eleg szexi a fiu, most akkor en embertelen vagyok?

Figyelt kérdés

Tinderen elkezdtem beszelni egy fiuval es ugy ahogy ment a beszelgetes, erdekeset is mondott, de sajnos nem volt valami jokepu es alacsony is volt (173)


elhivott talalkozni es en igent mondtam, es mar irt is hogy akkor indul es en mondtam hogy oke


viszont utana egybol le is tiltottam mert meggondoltam magam


biztos vart es nem ertette hogy mi tortent


de nem szeretem a konfliktushelyzeteket es ez volt a legjobb amit tehettem a helyzetben


most akkor en embertelen vagyok?


ha magas lett volna es jokepu akkor szivesen talalkoztam volna vele


2022. aug. 12. 16:42
 11/92 A kérdező kommentje:

szerintem meg csak eloadod hogy lany vagy


kozben meg szerintem meg csak te is egy megsavanyodott fiu vagy akinek nem megy a csajozas

2022. aug. 12. 17:07
 12/92 anonim válasza:

"bocsi de megtehetem h valogassak a fiúk kozul"


Konkrétan az előző üzenetben mondtam hogy nem az a baj hogy válogatsz... Hanem az hogy átvágtad mint szart a palánkon amikor azt mondtad elmész vele randira de meggondoltad magad.... Nehéz lett volna megmondani neki hogy nem az eseted és nem akarsz vele randizni?

2022. aug. 12. 17:07
 13/92 A kérdező kommentje:

mondtam h nem szeretem a konfliktust


illetve sokszor nagyon gorombak a ferfiak ha elutasítást kapnak

2022. aug. 12. 17:08
 14/92 anonim válasza:
Ja értem, szóval neked mivel nem pálya a konfliktus ezért sunnyogsz, gratulálok igazán példaértékű magatartás
2022. aug. 12. 17:09
 15/92 A kérdező kommentje:
nőből vagyok bocsi
2022. aug. 12. 17:14
 16/92 anonim válasza:
Csak hiszed. Egy normális nő nem viselkedik így.
2022. aug. 12. 17:18
 17/92 anonim válasza:

Kérdező, nem lány, nő vagyok. Küldjek esetleg magamról képet? :-D


És hidd el, a nők is lenézik a fajtádat, nemhogy a pasik.


Dre menj, tinderezgess csak, hisz a valóságban tojnak rád a pasik, még a csúnyák is nemhogy a jóképűek. Különben lenne párkapcsolatod.


Igen, megteheted hogy válogatsz de örök életedre egyedül maradsz, max megdugnak és dobnak egy jó nőért.

2022. aug. 12. 17:21
 18/92 anonim válasza:

"nőből vagyok bocsi" elég gyér kifogás már ne haragudj... Szerencsére sok nálad érettebb nő van ilyen téren


És igaza van a 10es lánynak, ha olyan csinos lennél mint aminek szerintem képzeled magad, nem a tinderen várnád a lovagodat... Az az igazság hogy nem kellesz te a való életben az olyan pasiknak mint akikre vágysz, és emiatt a tinderen vársz a csodára egy kiretusált, behúzott hasas képpel, aztán meg felháborodsz ha olyan pasik írnak rád akik nem kigyúrt égimeszelők.

2022. aug. 12. 17:22
 19/92 anonim válasza:

15 te nem nő vagy hanem egy síkhülye ribizli kislányka, Maximum 12 ha lehetsz ilyen értelmi képességekkel. Idősebb tuti nem, vagy ha igen, megértem miért nem kellessz egy pasinak sem a való életben.


Az igazi nők nem játszanak mások érzéseivel.


De majd jössz te sírni hogy a pasik miért csak megdugnak majd tiltanak.

Tudod miért? mert a fajtád csak egyéjszakás ágybetétnek jó. Bár lehet még a szexben is szar vagy :-D

2022. aug. 12. 17:23
 20/92 A kérdező kommentje:
17-es ez incel szoveg
2022. aug. 12. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!