Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon sokat ártok a...

Tényleg nagyon sokat ártok a babámnak ha kb.10 szál cigit szivok naponta? Megprobáltam leszokni de nem megy.25 hetes vagyok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 16:21
 71/99 anonim ***** válasza:
53%

Sajnálom,h nem kell képet közölni a kommentek mellé!!!

Megnézhetnénk ezt a sok tanulatlan libát,akik terhes társaikat elhordják mindennek.

Látjátok,a műveltség itt mutatkozik meg.Ki hogy reagál,válaszol egy kérdésre...

2008. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
54%
Na, beindult a cigizéssel a gyermekük egészségét veszélyeztető "kismamám" énkép-védő mechanizmusa....
2008. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
86%
Ha picit figyelmesebben olvastad volna, egy szóval sem írtam, hogy a dohányzásnak önmagában bármi köze lenne az IQ-hoz. Annak viszont, hogy képtelen vagy ésszel felérni, hogy e tevékenységed nemcsak rád, hanem a babádra IS mennyire káros, már köze van az IQ-hoz. Bizony...
2008. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
100%

En az elsok kozott valaszoltam a T. kerdezonek, viszont azota is olvasom, hogy mik a kommentek. En is elitelem azt, aki terhesen dohanyzik. Viszont ennek az oldalnak nem az a celja, hogy pocskondiazo, durva velemenyeket alkossunk, hanem az, hogy ha valaki rendelkezik olyan tapasztalattal, amire mas kivancsi, akkor azt megoszthassa itt. Eddig 58 valasz erkezett, amibol kb. 5 szol tapasztalatrol, a maradeknak meg a 98%-a sertegetes es pocskondiazas. Es igaza van az elottem szolonak. Ha kepet es nevet is mellekelni kellene a "az anyazasok" melle, akkor hanyan mernetek valakit igy lehordani? Arctalanul, ismeretlenul ez sokkal konnyebben megy. Szalljunk mar magunkba egy kicsit...

A felhaborodasokat megertem, sok valasszal egyet is ertek, de nem az volt a kerdes, hogy "Mi a velemenyetek egy dohanyzo kismamarol?"

2008. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
54%

14.56-os !!!

Te milyen ostoba vagy!

2008. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
100%

Igy is van!

17.20-as válaszolónak Gratulálok!

Végre,van a köreinkben egy FELNŐTT és értelmes ember.

Látjátok,kedves társaink,így kéne a dolgokhoz hozzáállni!!

2008. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
39%
Még egy szál is árthat. Hogy fogsz elszámolni a magaddal, ha betegen születik meg a gyereked? Az pici, magatehetetlen kis baba mit mondana a saját érdekében, neked ha tehetné??
2008. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:

Szia!

Azota hogy alakult a sorsod?

Ha itt vagy,akkor örülnék ha néhàny szot irnàl?

A picivel minden rendben?

Sikerült leszoknod,vagy sajnos nem?

Ja és Boldog Karàcsonyt!

2008. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi az érdeklődést!!Igen most már vissza szoritottam(csökkentettem)a cigit.Csütörtökön megyek uh-ra,és akkor többet tudok irni.Most voltam tegnap elött uh-on.,de csak a doki átfutott rajtam:(De mindent rendben talált.Most vagyok 30 hetes:a bpd volt:76mm a combcsont meg:55mm.Viszont kivánok Kellemes karácsonyi ünnepeke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Majd megirom a csütörtöki eredményt!:)Szia.
2008. dec. 13. 20:36
 80/99 anonim ***** válasza:
100%

ok,örülök hogy minden ok,eddig.Szerintem ne aggodj,minden rendbe lesz,csak egyél jo sok vitamindus ételt!

Ha vannak fejlemények,szivesen hallom!

2008. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!