Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon sokat ártok a...

Tényleg nagyon sokat ártok a babámnak ha kb.10 szál cigit szivok naponta? Megprobáltam leszokni de nem megy.25 hetes vagyok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 16:21
 61/99 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem érzelmileg egy nagy O vagy! Hogy van jogod károsítani más egészségét,főleg a saját babádét! Úgy látszik könyen jött nektek! Abba bele se gondolsz,hogy hány pár van akiknek nem sikerül,és mindent megtennének a babáért! Meg mi az hogy nem megy! Mi a fontosabb neked a cigi?? De azért remélem annak az ártatlan kicsi babának nem lesz semmi baj! Csak légyszi gondolkodj el ezen,és vegyél erőt magadon.
2008. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
65%

Felelőtlen, önző és éretlen személyiség vagy, mivel ahogy látom képtelen vagy felfogni, hogy születendő gyermeked egészségénél semmi sem lehetne fontosabb, a saját "idegbajod" kezelésére elszívott napi 10 cigi sem.

Ne azzal áltasd magad, hogy a másik gyermekednek nem lett semmi baja, ill más terhes nők is dohányoznak. De tudod, ennek a mérlegelése vhol intelligencia kérdése is, amiből neked véleményem szerint nem sok jutott.

Próbáld letenni a cigit, mert a saját szervezetét mindenki úgy teszi tönkre ahogy kívánja, de itt már nem csak rólad van szó.

2008. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
71%

Amikor a férjemmel megbeszéltük, hogy "na, mostantól jöhet a baba", azon a héten leraktam a cigit. Pedig még volt 1,5 doboz belőle, de inkább nekiadtam valakinek. Ha tudtam volna, hogy ilyen hamar összejön (2 hónap), akkor még előbb letettem volna. Felháborít, amikor látom a nőket (nem 1-et!!!) az utcán, tolják a babakocsit, a következő pici láthatóan útban van és lóg a cigi a szájukból...

Nem tudom ezt ésszel felfogni. Pedig én is 8 évig szívtam, de amint láttam a "célt" (kisbaba), könnyű szívvel megváltam tőle.

És szerintem EZ a normális!!!

Ja, és nem vagyok elkényeztetett p...a, akinek mindene megvan...

2008. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
37%
Én az ilyen nőtől extra pénzt szednék a gyerek 18 éves koráig, hogy a gyógykezelését ne az állam (azaz mi) fizessük.
2008. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 A kérdező kommentje:
Sok h...e p...csa!!!
2008. nov. 8. 18:06
 66/99 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne kérdezz, ha nem fogadod el a válaszokat! Azt hitted, hogy mindenki megdícsér és küld neked egy doboz cigit? IQ szinted szerintem a negatív tartományban mozog.
2008. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
50%
Birom az ilyet, hogy az egészséges, gyermeküket egy szál cigi elé helyező nőket tartod hülye 3.14-csának. Na mindegy, mindenkinek joga van hülyének lenni.
2008. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
47%

"Szerencsétlen" nő-bocs a kifej.ért,- bátorkodott egy kérdést feltenni!

Miért kell ilyen ordenálé módon elhordani Őt mindennek???Ehhez egyikőtöknek sincs semmi joga!

Vegyetek vissza!

Ha normális magyarázatot/tanácsot nem tudtok adni neki,akkor ne is írjatok!

Mindenki a saját életével foglalkozzon.

Mindenkinek lehet véleménye,csak próbáljunk meg normális hangnemben válaszólni.

Természetesen egyáltalán nem helyes amit csinál,de ember módjára kell viselkedi-embertársainkal.

Le lehet szavazni,lehet a sárdobálást folytatni..

(bár nem hinném h ez az oldal erre lenne fenntartva)


Nagyon Boldog Babavárást minden kedves anyukánal és leendő anyukának!!!

2008. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 A kérdező kommentje:
Szerintem az IQ-nak semmi köze nincs a dohányzáshoz.Csak felháborit,hogy olyanok irkának mint pl.te!Sok képmutató nő akik csak másokat tudnak elitélni.Mindenki nézzen magába!!NEM csak akkor kell ám vigyázni a babára amikor valaki állapotos,hanem egész életében!!!Szerintem sokkal többet számit hogy születése után feltétel nélkül gondoskodjon róla AMIG ÉL!!Szóval mindenki kukucskáljon magába hogy: mit tett meg és mit nem!!!!!!!!!!
2008. nov. 8. 18:59
 70/99 A kérdező kommentje:
A 18.53-as válaszolónak igaza van.NEM AZÉRT KÉRDEZTEM VALAMIT HOGY MINDENFÉLE,H..YE.OSTOBA,ÖNZÖ,KICSINYES,STB.-NEK ELMONDJATOK!!
2008. nov. 8. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!