Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon sokat ártok a...

Tényleg nagyon sokat ártok a babámnak ha kb.10 szál cigit szivok naponta? Megprobáltam leszokni de nem megy.25 hetes vagyok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 16:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
94%
Nem használsz az tuti!Hagyd el,de szorítsd le az adagot még jobban!Na most ezért a kérdésért kapni fogsz jó pár választ!!!!Készülj fel!
2008. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
88%
hú:kapni fogsz hideget és meleget egyaránt de nem tőlem!az orvosok azt szokták ilyenkor mondani hogy 5 szál a megengedett ha már szívod!vannak olyanok akiknek sikerül letenni és olyanok akiknek nem vagy titkolják.én nem tanácsolok semmit csak ha dohányzol akkor vitaminokat is vigyél a szervezetedbe.ezzel még nem lesz tisztább se a tüdő se a méhlepény de sokkal rosszabb ha idegbeteg leszel csak azért mert egyik napról a másikra lekell szokni(és ilyenkor mondják hogy áldozatot kell hozni és felelőtlen anyuka)félretéve mindent tényleg sok vitamint probálj meg bejuttatni a szervezetedbe!
2008. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 A kérdező kommentje:
Tudod én legalább öszinte vagyok!!Sok kismama mondja, nem dohányzik és dugiba szivja a cigit!Kész képmutatás!!Sok olyan van aki pedig a gyerkével egy lakásba szivja,szerintem az is nagyon ártalmas!DE azért köszi!!
2008. nov. 7. 16:29
 4/99 anonim ***** válasza:
31%
Na most engem is lefognak szólni de leszarom!30 hetesen én is szivom a cigit,eddig minden oké!Szépen fejlödik!
2008. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
76%
Az egy fel doboz cigi!!!! Meg ha nem varnal babat, akkor is sok lenne. Igazabol akkor tudod meg, hogy mennyit artottal neki, ha majd megeszuletik. Es a mehlepeny igy 25 hetesen hany fokban erett? A cigi leginkabb azert art, mert a mehlepeny nem tudja majd 40 hetig ellatni a funkciojat, ebbol szoktak koraszulott babak szuletni. Igyekszem nem biraskodni, hiszen nem emiatt irtal, de ha arra nem volt erod, hogy leszokj a cigirol, akkor majd ejjel sem kelsz fel hozza, mert tul faradt vagy? Nem bantani akarlak ezzel, csak nekem annyira onzonek tunik nem leszokni a dohanyzasrol, ha valaki terhes. De ez a maganvelemenyem.
2008. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 A kérdező kommentje:
2-dik.Köszönöm.Sok vitamint szedek.Meg naponta kb.1kg.gyümölcs.
2008. nov. 7. 16:30
 7/99 anonim ***** válasza:
83%
Az utolso valaszolo vagyok. En Spanyolorszagban elek, ahol koztudott, hogy sokan dohanyoznak. Itt a doki napi 5 szalat engedmenyez, ha nem megy a leszokas.
2008. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
78%

Igen, sokat ártasz. Nagyon sokat. A babád szó szerint fuldoklik a hasadban. Gondolj most rá, és hagyd abba! Olyan nincs, hogy nem megy. Ha ennyit nem tudsz megtenni a gyerekedért, mi lesz később?

Tapasztalat: van egy ismerősöm. Első gyerek: cigizett. Végeredmény: sürgősségi császár, függőleges vágással. Picike, alig 2 kg volt, halláskárosult, pedig időre született. Második: abbahagyta a cigizést, és egy egészséges, 3,5 kilós babája született.

Szóval ideje lenne észhez térni.

2008. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 A kérdező kommentje:
HÁT nekem már van egy 9-éves kislányom és ő vele is cigiztem igaz nem ennyit!!DE 38 hetessen 1 fokba volt még csak érett a lepény!!!És 10 pontot kapott születéskor.És az hogy valaki ellássa a babáját nem függ össze a cigive!!:)
2008. nov. 7. 16:34
 10/99 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ne haragúdj de te mennyire éreznéd jól magad egy bezárt helyiségben ami tele van füsttel? Az olyan, mintha meg akkarnál fulladni, nem? Te is tudod miről beszélek!!!

Szerinted ez árt neki?!

Igen nagyon árt!!!Ha tényleg szeretnéd azt a kisbabát ami ott van a pocakodban és Ő ennek a jelét is adja, hogy rúg meg mocorog, forgolódik na meg bukfencezik, akkor már RÉGEN leraktad volna a cigit!!! Koraszülött, légzés problémák, asztma, még a bölcsöhalál is előfordul ha a kismama cigizik. A neten körbe lehetne nézned, mert mindenhol ott van.

Ne tedd tönkre a gyermeked életét, így is sok betegség létezik. Ha te nem vigyázól rá akkor ki fog, mikor még ilyen kis kiszolgáltatott.

Én is letudtam rakni a cigit.

Neked is sikerül, mert nem késő.

Remélem elgondolkozól ezeken és hajrá.

2008. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!