Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon sokat ártok a...

Tényleg nagyon sokat ártok a babámnak ha kb.10 szál cigit szivok naponta? Megprobáltam leszokni de nem megy.25 hetes vagyok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 16:21
 51/99 anonim ***** válasza:
71%
szia en is cigiztem terhesegem alatt de napi fel szalat vagy egyet maximum es akkor is rettenetes lelki ismeret furdolasom lett volt olyan nap hogy egy slukkot nem szivtam bele, ha nem is birsz leszokni a cigirol de legalabb csokkentsed a napi adagokat mert ez a napi 10 szal az nagyon sok!
2008. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
74%

az utolso valasz iro vagyok: nem akarlak bantani hidd el tudom mit erzel!

nekem is nehez volt a terhesegem alatt mert a ferjem 10 ezer kilometerre volt tolem es semmit nem latott a terhesegembol soot meg amikor a lanyunk megszuletett sem volt velunk, es a sok stresz meg minden ereztem hogy sokszor kibukok es akkor bele bele szivogattam a cigibe

2008. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
68%
Ez az örök kérdés az ostoba és felelőtlen kismamák kedvence!Kicsit átlátszó ez az egész,a kedves kérdező pedig teljesen tisztában van azzal,hogy árt a babájának....és ezért nem is értem,hogy miért teszi fel a kérdést.A felnőttek dohányzása ellen is sokan kampányolnak,joggal...Egy kisbaba nem választhatja meg,hogy szeretné-e a füstöt vagy sem...a hülye anyja(mááá bocs és általánosságban is értelmezhetitek) megadja neki ha kell,ha nem!Elcsépelt dolog,ennyivel le is zárnám a saját kommentemet,majd mindenki maga eldönti mit akar.Egyébként tényleg bosszantó,hogy milyen buta jövendőbeli anyák is vannak.Bocccsi!!!!
2008. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de az nem úgy van, hogy hiszel benne, hogy egészséges lesz és akkor az nem történhet másként! Szerintem igenis aggódsz érte, hogy valami baja lesz, különben nem tetted volna fel ezt a kérdést!

Van egy barátnőm, aki semmi rosszat nem tett, egészségesen élt, tervezte a babát, életében nem dohányzott, hitt benne hogy egészséges lesz a baba, de 6 hónaposan fejlődési rendellenesség miatt meg kellett szülnie, mert életképtelen volt! Igen, most jöhet az, hogy látod, ő sem dohányzott, mégis beteg volt a babája! Persze, de ő is bízott benne, hogy egészséges lesz és ő joggal!!!

Miért kell esélyt adni arra, hogy a dohányzással valami maradandó kárt tegyél benne??? Ne tetézd a lehetőséget azzal, hogy napi fél doboz cigit elfüstölsz! Az meg hogy szereted... Biztos így van, de nem gondolkodsz elég felelősségteljesen szerintem!

Ha meg ennyire biztos vagy benne, hogy minden rendben lesz vele, és egészséges lesz, akkor mi a fenének kellett ez a kérdés, ami 10 kismamából kilencet kiborít!????

2008. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
59%

Attól, hogy hiszel benne, még valószínűleg lesznek következményei a bagózásnak. Az meg, hogy szereted... Hát ha szeretnéd, akkor nem tennéd ki ilyennek szerencsétlent.

(Ja, és nem egy elkényeztetett nő vagyok... Én is megdolgoztam mindenért, semmit nem kaptam! Ennek ellenére volt annyi eszem, hogy terhesen nem cigiztem, meg már előtte sem, jó ideig.) Te egy önző nő vagy.

2008. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
37%
Szia,én is imádom a babámat és mégis cigizem,anyukám is dohányzott velem mégis imád a mai napig,én vagyok neki a legfontosabb!Miért kell azt gondolni ha valaki cigizik terhesen,hogy akkor biztos nem is szereti a picikéjét?nekem se tul rózsás az életem,a munkahelyemről kirugtak,a páromat elveszitettem,minden erőmet a kisbabám adja,még ha tudom is hogy ártok vele hogy cigizem,de tudom,hogy ő a legfontosabb!És minden erőmmel azon vagyok,hogy mindene meglegyen,a semmiből!30 hetes kismama!Kivánom neked hogy minden rendben legyen!
2008. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsó válaszolótól kérdezem, hogy most ezzel akartad biztatni, hogy nyugodtan bagózzon csak? Egyébként ha engem kirúgnának a munkahelyemről és közben gyereket várnék, akkor tuti nem cigarettára költeném a pénzemet!
2008. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
30%

Tuti,hogy nemtudod átélni az én helyzetemet!

ezért ne itélkezz!

2008. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek megvan a maga keresztje! Nehogy azt hidd, hogy csak neked vannak problémáid! De ezekkel ne fedezheted magad, ha a gyereked egészségéről van szó! Ez mindenek előtt kell hogy álljon! Én is dohányoztam, de ahogy terhes lettem letettem a cigit!
2008. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
46%
Hhhhehe,ez tök jó!Nem foglalkoztam ezzel sosem,csak most szembe ötlött,hogy az anti-cigis kismamákat ( akik persze kifejezték jogos felháborodásukat a bugyuta kérdésen ) jóóól leszólta aaa...nem tudom..talán a kérdező...vagy a cigis kismamák!!!Na,mindegy :D
2008. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!