Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon sokat ártok a...

Tényleg nagyon sokat ártok a babámnak ha kb.10 szál cigit szivok naponta? Megprobáltam leszokni de nem megy.25 hetes vagyok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 16:21
 11/99 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik kolléganőm végigdohányozta a terhességét és a gyereke súlyos asztmás, és tüdőbeteg. Most már bánja, hogy akkor így tett.

Én nem ítéllek el,de nem értek egyet veled. Én is dohányoztam, de most terhesen a dohányos helyeket is kerülöm, Ennyit megtehetek a gyerekemért.

Remélem nem lesz baja atiédnek sem, szívből kívánom, hogy ne legyen!

Mindenkinek joga eldönteni mit tesz magával meg a gyerekével. Én nem tenném és így érzem jónak.

Boldog babavárást kívánok !

2008. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
100%
még valami: a terhesség alatt semmi jele nem volt, hogy gond lesz.
2008. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 A kérdező kommentje:
Azért köszi a válaszokat.
2008. nov. 7. 16:35
 14/99 anonim ***** válasza:
77%

Én megvettem azokat akik végig cigizik a terheséget.

Akkarat és szeretet kérdése az egész!!!

2008. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
93%
Itt összecsúszott két válasz. Én vagyok az első 16:34-es válaszoló és a "még valamit"es kiegészítést nem én írtam.
2008. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
47%
2. válaszoló:nem minden cigiző anyukának lesz beteg babája.ez csak riogatás.az én lányom majdnem 3 kilóval született a 39.hetet kezdtem volna meg és (sajnos én sem tudtam letenni)makk egészséges!ezzel nem biztatom a kérdezőt de tudományossan sem tudják bebizonyítani hogy a betegségekért mi a felelős!nem kell bántani senkit.mindenki maga döntse el!
2008. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 A kérdező kommentje:
ÉN nem megerösitésre vagy megvetésre vagyom hanem tapasztalatokra!Utolsó köszi!
2008. nov. 7. 16:40
 18/99 anonim ***** válasza:
100%
Vegulis nem 100%, hogy beteg lesz a baba. Lasd: a T. kerdezonek mar vagy egy egeszseges gyermeke. Csak eppen egy csomo betegseg eselyet noveli a magzatanak. Ha szerencseje lesz, most sem lesz baja a babanak. Nezopont kerdese. Mindenki dontse el magaban, hogy mit tesz meg a gyermekeert es mit nem.
2008. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
83%

szia!


sajnos én se tudtam letenni a cigit,kb a végére napi 2-3 szál maradt...és most elöször leirom,teljesen ép egészséges volt a méhlepényem,nem is volt elöregedve, de naponta vittem be c vitamint még a multivitaminon kivül,igaz 37.hétre szültem,de nem emiatt,hanem mert apum halála naon megviselt. igy is 3 kg volt a fiam és 50 cm.most ujra terhes vagyok és probálok leszokni, remélem sikerül!

egészséges kisbabát,és tényleg probáld még kevesebbre levinni az adagod!

tutti lepontoznak és leszolnak most,de tapasztalatokra voltál kiváncsi

2008. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
85%

Egy dologra kellene vágynod ebben a helyzetben!

Arra, hogy egészséges legyen a babád!!!

2008. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!