Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akarom ezt a babát, de a...

Akarom ezt a babát, de a szüleim nem? Késő az abortusz 11 hetesen?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most kéne továbbtanulnom. Védekeztünk, a mensesem megjött az első hónapban, de most nem. Rosszulét nem volt. A párom is 19 éves, most kezdene el dolgozni. 11 hetes vagyok, anyukám erőlteti, hogy EL KELL VETETNEM. Ha így lenne, akkor még elvégeznék?Lenne belőle valami testi károm??
2012. febr. 29. 12:49
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
ha van kedved írj privátba
2012. febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó komolyan gondolod, hogy akinek nics elég énze az még fogadott dokira, szülésznőre költ, és 90000 forintért vesz ágyat??? Mi korántsem élünk rossz anyagi körülmények de egy dokinak se fizetnék ennyit, és szülésznő nélkül is kijön az a baba, és lehet venni kiságyat sokkal olcsóbban is.

Kedves kérdező! Anyukád szerintem pár nap/hét alatt megenyhül, bár Te ismered, de nem hiszem, hogy kitenne az utcára benneteket. Próbáld meg megbeszélni vele. Ha megtartod szívesen megírok egy osztrák oldalt ahol ingyen is elvihetők babaholmik, kiságyak is szoktak lenni.

Párod szülei?

2012. febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
nyilván nem 90000 félre írtam 9.000ft
2012. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
ok, bocs:-)
2012. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Párom szülei akarják, nagyon örülnek neki. Ők többet is keresnek, de nagyon nem tudnak bánni a pénzzel. Egyébként párom dolgozik kisegítésében 1 éve, havi 40 ezret kap, szóval el tudnánk kezdeni vásáolni, addig amíg nem kap főállást májusban.
2012. febr. 29. 13:35
 26/51 anonim ***** válasza:

Na azért nem feltétlen 150ezer a baba érkezése! Nekünk lassan megvan minden és közel sem járunk ekkora összegnél. Ha anyagilag nem engedheted meg magadnak nem kell 90ezret kiadni egy kiságyra, mi 5ezerért vettünk használtan, ruhákat turiból, midig figyeltük, figyeljük, mi mikor hol akciós. Orvost, szülésznőt sem kötelező fogadni és máris megspórolod az árát. Ezt nem azért írtam, mert nem kell jól átrágnod a dolgokat, csak tényleg ki lehet olcsóbban hozni a dolgot.

Én 20 évesen lettem terhes, párommal akkor már házasok voltunk, de családi nyomásra elvetettük, pedig mi is szerettük volna. Soha nem fogom megbocsájtani magamnak. Most 24 éves vagyok, mikor elmondtuk a családnak, hogy baba lesz, próbáltak lebeszélni, de már nem hagytam magam. Párom dolgozik, én főiskolára járok, albérletbe vagyunk. Nem mondom, hogy nincsenek nehéz időszakok, de mindig megoldjuk valahogy.

Üljetek le, osszatok szorozzatok, és ha úgy érzitek, hogy menni fog legrosszabb esetben szülői segítség nélkül is, akkor vágjatok bele.

2012. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

De itt a megélhetésről van szó a baba születése UTÁN.........azt nem lehet "bevásárlással" elintézni, pláne nem havi negyven ezerből...



A párod szüleit is bevonhatjátok, szóval a válasz továbbra is az, hogy beszéljetek!! Először ketten számoljatok (és ne ezzel a negyvenezerrel, mert ez sajnos lóf.sz), aztán a szülőkkel tessék leülni és mindent átbeszélni. Ez sokkal több eredményre vezet majd, mint amiket írogatunk..

2012. febr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
OKé, köszönöm. Azét továbbra is várom a válaszokat. VISZONT: anyukám holnap el akar rángatni a családi segítőhöz(nyilván, hogy elvetessem). Ha holnap leszek pontosan 11 hetes, akkor tényleg még a legsürgősebb módszerrel sem sikerülhet elvégezni az elvetetést? Mert anyukám mindent sürgősségibe akarna intézni. Nem tudom hogyan működik ez....
2012. febr. 29. 13:46
 29/51 anonim ***** válasza:
nyilván nem csak 150.000ft-ért lehet össze hozzni a baba "kezdő csomagját".Irány árat írtam ki lehet hozzni 70.000-1.millióig.Mi mindenből egy közép árat lötünk be ,nem vetunk használtan semmit,volt fogadott dokim mert azt fontosnak tartotta az egész család,nyílván ezt azért tehetuk meg mivel a párom meg keresi rá a pénzt,és a nagyszülők is millio egy dolgot vesznek/vettek a picinek
2012. febr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Nézd, elrángadhat a családi segítőhöz, ahol elmondhatod, hogy te szíved szerint megtartanád. Nem ő fogja helyetted meghozni a döntést.
2012. febr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!