Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4-5 gyerekes anyukák? Hány...

3-4-5 gyerekes anyukák? Hány terhességetek volt? (abortusz nem érdekel)

Figyelt kérdés

Én kétszer voltam terhes életemben, ebből két egészséges baba született. Ha majd harmadszorra is teherbe esek, sok esély van rá, hogy elvetélek vagy például nem indul be a szívhang?

Kösz


2012. febr. 7. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
anyunak 5 terhessége volt,mind az ötünket kihordta és megszülte(természetes úton)nem volt vetélése egyszer sem.
2012. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne sok esély rá? Nem is értem a kérdést. Azért, mert már szültél 2x, a 3. baba is megmarad ha más tényező nincs ami miatt nem.
2012. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy valakinek van 1-2 vetélése, utána jön összes csak a baba, aki meg is születik. Ezután újabb vetélés, majd újabb baba születik. Sok ilyen ismerősöm van, és egyiknek sem tudták megmondani, miért vetéltek el.

Ezért merült fel bennem, hogy remélem nekem nem kell megélnem ilyen szörnyű tragédiát. Ha volt két egészséges terhességem, akkor gondolom kevesebb az esély most egy vetélésre, vagy nem?

2012. febr. 7. 12:52
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden terhesség indulásakor ugyanannyi esély van arra, hogy esetleg nem sikerül kihordani. Nem hinném, hogy azért mert nekem pl 1 vetélésem volt, majd 1 gyerekem született, hogy a következő terhességnél több vagy kevesebb esélyem lenne elvetélni mint bárki másnak.
2012. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van és 4X voltam terhes.

A 3. terhességem vetéléssel végződött a 9. héten.


Anyukámnál is pont ugyan így történt.

2012. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekem van, három terhességem volt. Remélem nekem sem kell megélnem egy gyermek elvesztését.
2012. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak 7 terhessége volt, a 6. baba a 12.héten ment el, görcsökkel, vérzéssel.
2012. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnálom a vetéléseket!

2012. febr. 7. 13:19
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg dolog befolyásolja, hogy egy terhesség miért végződhet vetéléssel. Annál is előfordulhat, aki többször szült már és annál is, aki még sosem. Lehet egy vírus, egy rossz kromoszóma kapcsolódás, fertőzés, láz, rossz étrend, élvezeti szerek, keményebb sport, baleset... még sorolhatnám. Sok esélyed nincs, hogy a harmadikat elvetéled, de ez minden egyes terhességnél benne van a pakliban. Olyan ez, mint aki autóba ül, azzal is bármikor történhet baleset, de miért történne? Általában erre sem nagy az esély:))
2012. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, és most vagyok terhes a 3.-al (17 hetes) Nem volt vetélés...
2012. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!