Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4-5 gyerekes anyukák? Hány...

3-4-5 gyerekes anyukák? Hány terhességetek volt? (abortusz nem érdekel)

Figyelt kérdés

Én kétszer voltam terhes életemben, ebből két egészséges baba született. Ha majd harmadszorra is teherbe esek, sok esély van rá, hogy elvetélek vagy például nem indul be a szívhang?

Kösz


2012. febr. 7. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ötödik terhességem a mostani,két vetélésem volt.
2012. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 timike26 ***** válasza:
100%
anyu:6 èlo fia van meg èn,egy làny.3 ocsèm meghalt a terhessèg vège felè.
2012. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Én most várom a második kislányomat,összesen ez a 4.-dik terhességem.Az első terhességem elhalt,a másodikból megszületett a kislányom,aki most 5 éves.Aztán tavaly tavasszal volt egy spontán vetélésem,2 hónap múlva már ott volt a mostani pocaklakóm,akit márciusra várunk:-)Szóval nálam ez az arány,sajnos a terhességek egy része vetéléssel végződik,és magyarázatot nem nagyon lehet találni rá.Esélye mindenkinek megvan rá,kinek nagyobb,kinek kisebb.De ha szeretnél harmadik babát,ez ne gátoljon,mert nagy valószínűséggel azzal a terhességgel sem lesz probléma.:-)
2012. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

3terhesség 3gyerek.


De ahogy írják a korai, első 12hétben történt vetélésnek nagyon sok oka lehet, és legtöbbször, amelyik baba ebben az időben menni akar, annak olyan oka is van, hogy jobb ha megy. Persze ezt attól még nehéz feldolgozni, de remélem nem lesz benne részed.

Pozitívan állj hozzá, a másik két gyereked mellett egyékbént is sok szabadidőd nem lesz ezen gondolkodni!! Legalábbis nekem nem volt! :) Ha meg izgulsz, menj el 2-3hetente uh-ra, és hátha attól is nyugodtabb leszel, hogy hallod-látod, hogy a babával minden rendben van, és szépen fejlődik.

Én mindhárom terhességemnél 6-9-12hetesen is voltam uh-n, csak hogy tudaj minden oké.

2012. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

2 terhesség 1 gyerek.

Most újra babát várok 15. hét, remélem most már nem történik semmi baj!

2012. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
szia,nekem most jön a 6.-ik baba!!!1 vetélésem volt(sajna abortusz is)szerintem egy 3.-ik terhesség nem feltétlen jelent baj,ugymond,kár ezen aggódnod,hülyeség!!!!
2012. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
3 terhesség, egy gyerek.Remélem többet nem kell átélnem vetélést, még szeretnék egy babát.
2012. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerekem van és 6 terhességem volt.

2 baba után, 2 vetélés, aztán ismét 2 baba.

2012. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
5 terhességemből van 4 gyerekem, az a harmadik terhességem vetéléssel végződött, de ez nagyban az én hibám volt, mert nem igazán vártam elég időt a két terhesség között. a következőknél már jóval óvatosabb voltam.
2012. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
Szia 3 terhességem volt,s 3gyerekem van.
2012. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!