Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszeres gyermekvédelmi...

Rendszeres gyermekvédelmi támogatásnál kérhetem, h olcsóbban csinálják meg a terhesség meg szakításomat?

Figyelt kérdés
már van egy 3 éves fiam.egyenlőre nem szeretnék kis tesót

2012. febr. 5. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a spirál a legolcsóbb megoldás...
2012. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem erre nem vonatkozik a gyermekvédelmi. ez nem egy gyermekvédelmi lépés, amire készülsz. segélyt kérhetsz, átmeneti segélyt, a helyi családsegítő szolgálatnál lehet igényelni.
2012. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg igen,mert kérik a csp-ról igazolást,a gyerm.véd.-röl is,meghát kinek milye van mit kap,így sokkal olcsobb,sajna tapasztalatból tudom!!!!
2012. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nov.18-án volt meg utoljára.

Válok a férjemtől.(azt mondta a nődoki,h a stressz miatt nem jön meg.)A tesztek negatívak lettek.2,5 hete voltam uh-n,nem mutatott semmit.Múlt héten egy 13 mm-es üres pete zsákot.Pár hete folyt egy picit a tej a mellemből,most ha meg nyomom se jön semmi.Nem vagyok rosszul,nincs semmi bajom ami a terhességre utalna.

Van egy párom 1 hónapja,vele gumival védekezünk.

Szerdán megyek vissza a nődokimhoz.

2012. febr. 6. 20:14
 5/6 anonim válasza:
Igen kérheted. Így 30.000 helyet 8900 kell fizetni.
2012. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!