Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek terhesség jelei?

Ezek lehetnek terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Aktus (november 25) után egyszer megjött ezért nem aggódtam, de azóta semmi. Amikor meg kellett volna jönnie csak 1-1,5 hétig nagyon gyenge barnázás volt. Minden nap van enyhe hányingerem de inkább este mint reggel. Baromi sokat eszem legújabban, fájós a derekam és a fejem, és a mellbimbóm is érzékeny volt.

Viszont nagyon figyeltünk, védekeztünk szóval közel esélytelen hogy terhes legyek.

És hha az is vagyok, nem gyengék a tünetek ahhoz képest, hogy már több mint két hónap eltelt?


2012. febr. 4. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek nincs tünete egyáltalán. tesztelj és megnyugszol. :)
2012. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Én nekem holnap lesz 1 hónapja hogy késik :/ ma teszteltem egy negatívat Lily tesztel. Nekem is ugyan ezek a tüneteim és mi is védekeztünk úgy hogy lehet egy cipőben járunk.

Szerintem te is tesztelj egyet aztán kiderül hogy mi van 2 hónap elég sok idő.

Sok sikert!

19/L

2012. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fuhh, utolso majd szolj hogy nalad hogyan alakultak a dolgok. Hetfon tesztelek.

(18 eves vagyok...)

2012. febr. 4. 21:16
 4/6 anonim válasza:
Én is lehet hétfőn veszek egy új tesztet. Mert nem bízok abban amit ma teszteltem. Tiszta ideg vagyok még mindig :/ esetleg egy e-mail cím? mert itt nem mindig tudok fent lenni!
2012. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányok, csak egy javaslat: mi lenne, ha elmennétek dokihoz? Nagyon sokat segítene, megállapítaná, mi a késés oka, mert ezt biztosan nem normális, hogy ennyit késik Nektek. Remélem, minden ok lesz Veletek és minél hamarabb menjetek orvoshoz!
2012. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn hívom a nődokit, és remélhetőleg péntekre kapok időpontot!:)
2012. febr. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!