Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! A terhesség 13. hetében...

SOS! A terhesség 13. hetében barnázás oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap mikor elmentem a Wc-re,láttam hogy barna folyásom van. Ez már este történt és nagyon megijedtem. Ma reggel is lett pár csepp. Terhes vitamiint szedek 5 napja. Ettől nem lehet? Illetve kedden az orvos szűrést is csinált, mondta,ha utána vérzek picit,az természetes. Véreztem is, de csak aznap. Ez nem lehet annak az "utórezgése"?? Nagyon félek.Köszönöm.
2012. febr. 5. 06:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Ügyelet!!!!

Lehet leesett a progeszteron szinted,kapsz rá gyógyszert.Sok pihi és magne b6.

2012. febr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Menj el dokihoz, de azért ne pánikolj be, az is lehet, hogy most jönne meg, és azért van ez. Nekem is volt, és a doki mondta, hogy minden ok, csak a szervezetem emlékszik a menstruáció idejére, és azért a barnázás.

De azért lásson doki.

2012. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

A progeszteron szint leesése már nem számít ilyenkor, mert a 12. héttől átveszi a méhlepény a szerepet. A progi-pótlást is a 12. hétig kell csak csinálni.


Szerintem elpattant valami kis hajszálér, ahogy nő ott minden, és ez okozhatta, de ez nem az a szitu, ahol találgatni lehet.

Én mindenképpen elmennék dokihoz, és megnézetném magam uh-val.

2012. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is menj be az ügyeletre, legalább Te is megnyugszol! Írd majd meg mit mondtak!
2012. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el ügyeletre, inkább egy felesleges uh! Én nem hinném, hogy a keddi vizsgálattól lenne már, talán tényleg csak egy hajszálér volt. Írd meg mit mondott az orvos!
2012. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A 14. hétig még okozhat gondot a progeszteron elégtelen termelődése, bár ennek az ideje valóban a 9-11. hét leggyakrabban. Ettől még előfordulhat, vagy megpattanhat egy hajszálér a méhszájnál, lehet egy kisebb, épp ürülő haematoma. Mindenképp meg kellene nézetni!
2012. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A vitamintól viszont kizárt.
2012. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ügyelet!de ne pánikolj bátyám feleségének 7. hetében volt kiderült, h vérrög okozta gyógyszert kapott 2 hét fekvés és felszívódott
2012. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

1.vagyok...köszi a lepontozást.


Sajnos tapasztalatból írtam...14-15 hétig okozhat gondot a progi szint.15 hetesen vetéltem emiatt.

2012. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Voltál kórházban?
2012. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!