Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! A terhesség 13. hetében...

SOS! A terhesség 13. hetében barnázás oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap mikor elmentem a Wc-re,láttam hogy barna folyásom van. Ez már este történt és nagyon megijedtem. Ma reggel is lett pár csepp. Terhes vitamiint szedek 5 napja. Ettől nem lehet? Illetve kedden az orvos szűrést is csinált, mondta,ha utána vérzek picit,az természetes. Véreztem is, de csak aznap. Ez nem lehet annak az "utórezgése"?? Nagyon félek.Köszönöm.
2012. febr. 5. 06:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szia!

MENJ ORVOSHOZ!

Én is barnáztam, sőt véreztem is és kiderült hogy hematomám van a baba mellett.

2012. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy nem okozhat gondot a progi! Nem én pontoztalak le, ilyenért sosem pontoznék, meg amúgy se szoktam igazából egyáltalán.


Oké, pontosítok akkor a tapasztalatok után: ÁLTALÁBAN már nem okozhat gondot. Szerintem ez inkább úgy van, hogy általánosan a 12. hétig megtörténik, hogy átveszi a szerepet a méhlepény. De lehet elszámolás is, vagy egyszerűen csak mások vagyunk.


A lényegben egyetért mindenki: irány dokihoz, abból baj nem lehet! :)

2012. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Holnap 5kor doki, a nagy havazás miatt nem mennek a buszok, férjem dolgozik. Világos színű barnás folyásos-váladékos szerű valami van minden pisilésnél, tisztasági betéten nincs semmi, csak pisilésnél. Nem idegeskedek, mert a babának nem tesz jót, holnap többet tudok
2012. febr. 5. 10:06
 14/25 anonim ***** válasza:
Akkor is elmennék orvoshoz!Nem kockáztatnék.
2012. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Harangozó Sára ***** válasza:
Nem lehet,hogy a méhlepényed a méhszájon vagy annak közelében van? Az is okozhat ilyen tünetet. Pihenj sokat,s nyugi.
2012. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Harangozó Sára ***** válasza:
Majd írj légyszi, hogy mi volt a dokinál. Nagyon drukkolok Nektek!
2012. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
MIRE VÁRSZ AKAROD-TE AZT A KISBABÁT EGYÁLTALÁN,ÉN LE...SZ..ÁM A HAVAT MEG MINDENT MENNÉK ÉS ENNYI,ÜGYELET VAN NEM,ANNÓ ÉN EGYEDÜL UTAZTAM 35KM DE KÉSŐ VOLT,NEM VÁRTAM ÉN SENKIRE,SEMMIRE.
2012. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
40km-re van, de gondolom nem értetted abból, amikor írtam nem mennek a buszok...... tehát ne haragudj, nem gyalogolok.
2012. febr. 5. 11:50
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha nincs neki busza, nem tud menni, hiába .írsz neki nagybetűs szemrehányós szöveget. Az sem jó a babának, ha 40 km-t gyalogol -8 fokban. Nem lesz baj, ne aggódj, lehet csak valami fertőzés és kapsz rá kúpot és kész. Szerintem ez a legvalószínűbb, mert, ha folyamatosan világosbarnás és nem alakul vérzéssé, akkor nem hinném, hogy nagy a baj! Szorítok neked nagyon!!!!!!
2012. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
.
2012. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!