Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! A terhesség 13. hetében...

SOS! A terhesség 13. hetében barnázás oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap mikor elmentem a Wc-re,láttam hogy barna folyásom van. Ez már este történt és nagyon megijedtem. Ma reggel is lett pár csepp. Terhes vitamiint szedek 5 napja. Ettől nem lehet? Illetve kedden az orvos szűrést is csinált, mondta,ha utána vérzek picit,az természetes. Véreztem is, de csak aznap. Ez nem lehet annak az "utórezgése"?? Nagyon félek.Köszönöm.
2012. febr. 5. 06:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Folyamatosan halványodik és múlik el.

Itt minusz 14 van :)

Holnap mindenképpen orvos, szereztem sofőrt, ha a buszok nem indulása fent álna.

2012. febr. 5. 12:53
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy le kellene ordítani a kérdezőt. Mégis mivel menjen be?!


Azt sem hinném, hogy nagy bajt jelentene, főleg, ha múlik, szóval pihengess, és drukkolok!

2012. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Minden rendben van, sokat kell pihennem:)

Még a vizsgálat miatt volt ez a kis barnázás, hála el is múlt, szedem a vitamint tovább és vigyázunk magunkra :)

2012. febr. 6. 14:42
 24/25 anonim ***** válasza:
Hála égnek! Örülök!Minden jót nektek:)!
2012. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szuper!Pihenj sokat!
2012. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!