Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Kérlek adjatok...

Mit csináljak? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hetes terhes vagyok a héten, az orvos azt mondta szerdán amikor uh-zott hogy nem biztos a szívhangban ezért jövőhéten vissza kell mennem megint uh-ra! De novemberben sajnos nagy valószínűséggel elvetéltem (kb. 4hetesen)! Az van hogy kereskedelemben dolgozom, eladó vagyok sok a teendő nagyon stresszes a meló és hát a fönököm sem egy kedves és megértő személyiség pláne ha kasszás vagyok akkor az állandó hidegben kell ülni és sajnos sokszor van hogy nem tudsz elmenni se enni se inni egy 8 órás műszak alatt! Az a kérdésem hogy mikor lehetne esetleg elmenni betegszabira vagy hogy nekem van-e esélyem ilyenre? Mert nehezet nem akarok emelni mert sokat fáj a hasam alja a hidegben ülni meg nincs értelme étlen szomjan egésznap! Kérlek segítsetek mit csináljak?! Előre is köszi a válaszokat!
2012. febr. 5. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Élő embrió, azaz szívhang észleléstől tudsz elmenni táppénzre. Elmész a háziorvoshoz, a nőgyógyász ír neki egy javaslatot hogy fenyegető vetélés miatt javasolja a táppénzre vételt.
2012. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nődokid biztos kiír táppénzre, ha ezt elmondod. Addig is rétegesen jó melegen öltözz fel és reggelire egyél bőségesen. Ha elmondanád, hogy terhes vagy, kirúgnának?
2012. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orvosod tudja, hogy előzőleg lehet, hogy elvetéltél? Mert én úgy tudom, hogy ilyenkor veszélyeztetett terhes leszel és azonnal kiírnak, amint észlelték a szívhangot. De lehet, hogy nem így van. Amúgy orvos tuti, hogy kiír, ha elmondod neki, milyen munkád van. Boldog babavárást!
2012. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy kicsit meg nyugodtam! Amúgy nem rúgnának ki mert már 4 éve vagyok ennél a cégnél!
2012. febr. 5. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt vetélésem a következő terhességnél ahogy látta a szívhangot nem is volt kérdés azonnal kiírt az orvos!36 hkm
2012. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki sem rúghatják ha terhes...
2012. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerződésed végleges,határozatlan idejű?Akkor elmehetsz táppénzre,és utána minden jár Neked!Én sajnos abba a kategóriába tartozom,akinek határozott idejű volt a szerződése,és amikor szóltam,hogy kismama vagyok oldják meg a helyettesítésemet,akkor azonnal közölték,hogy nem hosszabbítanak szerződést,és így nekem csak a GYES jár.Táppénzre sem tudtam eljönni,mert ez már hó végén volt,és ha lejár a szerződés,megszűnik a táppénz is,mert ugye már nincs passzív táppénz!Én is hideg helyen,raktárban dolgoztam,és én már a 6.héttől nem mentem,mindenki azt mondta hogy nem éri meg kockáztatni.

13hkm

2012. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Főnököd tudja, hogy terhes vagy?
2012. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!