Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adjatok légyszi tanácsot,...

Adjatok légyszi tanácsot, hogy terhesség alatt mit szedhetnék/tehetnék hogy tudjak vécére menni?!

Figyelt kérdés
Az előző kérdésemre többen is azt válaszolták,hogy a szűztea kapszulát ne szedjem. Nekem sajnos mindog bajom volt a székeléssel,ha nem szednék valamit egy héten egyszer tudnék vécére menni.,azt is nagy kínok árán. Köszi
2011. júl. 25. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Laevolac-ot szoktam inni, de a doki a MUCOFALK ORANGE-ot ajánlotta még. Ezt már nem próbáltam ki,mert most a sárgabarack megkönnyíti a dolgom.
2011. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a a LEVOLAC szirup bevált.Mostanában viszont a kajszi,dinnye,rá egy kis langyos tej általában megteszi a hatását,bár így is csak 3 naponta:)
2011. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zabkorpa.Egy evőkanálnyi egy natur joghurtba, kefírbe.Nekem sokat segített.Aztán van 100%-os szilvalé literes kiszerelésben.Gyógyszertárban lehet kapni, de néhány élelmiszerboltban is láttam már.
2011. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a laevolac szirupot tudom javasolni. Terhes nők, szoptatós anyák és csecsemők is szedhetik. Tényleg hatásos, nekem sem a szilvalekvár, sem semmi más nem hatott csak ez.
2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis kávé reggel mindig segít. Már a terhesség előtt is így kellett csinálnom, enélkül nem megy :)
2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra egy evőkanál szilvalekvár, majd a reggelihez egy csésze tejeskávé - szigorúan cukorral. :) Eredményes volt.
2011. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos a Laxbene gyógyszert ajánlotta, hogy azt nyugodtan lehet használni.
2011. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lenmagpehely joghurtba vagy bármi másba keverve. Tuti hatás csak vigyázz ne egyél egyszerre sokat belőle,mert meghajthat!
2011. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sumergo ***** válasza:
Talán a táplálkozási szokásaidon kellene változtatni. Nekem is voltak ilyen gondjaim, hosszú évekig, tudom, h lehet ezen javítani. Persze nem 1-2 nap alatt lesz eredménye. Nekem a napi 1-2 alma segített ezen a problémán, és ami érdekes, pár hónap elteltével már nem eszem almát, mégis működik. Az elején kellett 2 hét, amíg elindult a dolog, de azóta jól megy. Valamint a megfelelő folyadék bevitel is sokat számít. A legjobb, ha tiszta vizet iszol (3 liter!), de ha ezzel is segíteni akarod a nagy dolgot, akkor naponta igyál minél magasabb gyümölcstartalmú sárgabarack levet 1-1 pohárral.
2011. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyél sok sárgabarackot :) Amíg terem, az is segít.
2011. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!