Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Adjatok tanácso...

Mit csináljak? Adjatok tanácsot! A többi lent.

Figyelt kérdés
36+1 napos vagyok tegnap azt mondta a dokim,hogy 2111 a méhszájam,lent van a baba feje,bármikor szülhetek,de azért még szedjem a 3x2 magnéziumot a héten.Ha beindul a szülés nem okoz majd gondot,hogy ennyi mg van bennem?Most tényleg szedjem?Málnalevél teát is a héten akartam elkezdeni inni.Igyam vagy ne igyam?
2010. szept. 17. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én magne B6-ot szedtem. Szerintm a magnézium nem gond, de a teát nem tudom, mert az elvileg puhitja az izmokat, hogy jobban elviselje a tágulást és esetleg ne kelljen gátmetszést csinálni, a szülést nem idítja be. Van szülésznőd, ha igen, akkor kérdezd meg tölle, vagy a dokidtól.
2010. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit csinálsz. A baba úgyis akkor jön ha ő akar. Ilyen méhszájjal akár túl is hordhatod nincs jelentősége. Én 32. héttől 2 ujjnyira nyitva volt a belső méhszájam, 38. héten már a külső is nyílt. 42. héten szültem, minden gond nélkül, 4 óra alatt első babát. Semmi gondot nem fog okozni sem a magnézium sem a málnalevéltea. Ha megnyugtat szedd.
2010. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. héten iszonyatosan sok, magas értékű méhösszehúzódásom volt a ctg szerint (amúgy éreztem is), ezért a doki azt mondta, hogy még egy hétig én is szedjem a magnéziumot! Én be is vettem, mert nem akartam, hogy idő előtt érkezzen meg a baba. S még magnézium mellett is volt egy csomó méhösszehúzódásom, szóval szerintem talán csak egy picit enyhítette, de elmulasztani már nem tudja azt, aminek előbb-utóbb muszáj megtörténnie. :)

Én a 37. héten kezdeném el inni a málnalevél teát. Én mondjuk homeós bogyózni fogok, mert nagyon alacsony a cukrom, és arra nem jó a málnalevél tea, de én sem akartam a magnéziumot egyszerre szedni a bogyókkal.

Amúgy sógornőm a magnéziumot végig szedte, mert iszonyatos lábgörcsei voltak, és 4 óra alatt megszült...

2010. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.Azt hiszem akkor az lesz,hogy szedem a mg-ot tovább és iszom napi 1 bögre teát 2 helyett.

Nálam azért jelent szülés közeli állapotot ez a szám,mert 3.szülésem lesz és az előző babával is végig zárt voltam eddig a pontig.Amikor 2111 lett a méhszájam már a baba feje is iszonyatosan lent volt,és 2 nap múlva meg is született 2,5 óra alatt,kb. 4 fájás és 2 tolófájás után.A korházban a lépcsőn alig tudtam felmenni annyira nyomott már a feje.Most is ugyan azt a nyomást érzem,mint régen 2 nappal előtte,és a doki is megerösítette a tényt.Annyira nyom odalent,hogy azt hittem aranyerem van,úgy ki van nyomva a ...:)

2010. szept. 17. 12:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem bánnám,ha még egy hetet bent maradna.
2010. szept. 17. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!