Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdtem a 10. hetemet....

Elkezdtem a 10. hetemet. Adjatok tanácsot mit csináljak a rettentő fáradsággal?!

Figyelt kérdés

Ma fél9-kor keltem a fiammal,de 11-kor le kellett dőlnöm,mert nem bírok állni sem,állandóan nyúlik a szám,nagyon fáradt vagyok.Gyerek mellett nem igazán tudok pihenni,szerintetek,hogy vészeljem át? Most is úgy ülök a gépnél,mint egy szellem!

Hetek óta szenvedek a fáradsággal,de úgy érzem egyre rosszabb!Összenyom a saját testem!Iszonyat!Feküdnék egész nap!

Mikor lesz ennek vége,és mit ajánlanátok ellene,h fitt legyek megint?!

A fiammal nem voltak tüneteim,úgyhogy ezek újak számomra (émelygés,hányinger - hányás nélkül -,fejfájás,stb)

Köszi a válaszokat.


2010. aug. 12. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam, amikor terhes voltam. Nem tudom pontosan mennyi ideig tartott, de el fog múlni. Arra emlékszem, hogy már 15-16 hetesen nem volt semmi bajom. Sajnos a pihenésen kívül nem tudnál mást tenni, de ugye az nem megy a másik pici mellett.
2010. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Anyuék itt vannak délelőtt,de 11-kor mikor lepihentem a gyerek állandóan jött,és piszkált.Nem figyeltek rá eléggé,én meg nem szóltam,h szeretnék pihenni.Mivel még nem tudják,h jön a 2.unoka.... Majd 20-án adjuk a tudtukra,és anyósoméknak is... :)

Utána majd rájuk sózom a gyereket sűrűbben,hogy tudja pihenni.... :)

2010. aug. 12. 13:41
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja,igen,a Magnézium nem segít a fáradságon? Vannak itthon különböző pezsgőtabijaim,és ittam az előbb egy magnéziumot,hátha... Kicsit mintha jobb lenne.
2010. aug. 12. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat, hogy szedhetsz-e magneb6-ot. Nekem azt írta fel a nagy fáradtságra :O
2010. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha nekiállok egy 10 perces kismama tornának? Felfrissülök tőle? Lehet ilyet csinálni 10 hetesen?
2010. aug. 12. 13:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát én az elejétől kezdve olyan vagyok mint egy zombi..nekem semmi nem segített. MOndjuk elég keveset tudok pihenni. Napi5-6 órákat alszom..Jövő héttől viszont nem doglozom ezért egész nap aludni fogok!
2010. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még el sem jött a nemvárt napja,már akkor éreztem,h fáradtabb vagyok a megszokottnál.Szóval nálam már igen régóta van,de pár napja egyre rosszabb! remélem lassan vége. :S
2010. aug. 12. 14:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja , utolsó vagyok és 34 hetes
2010. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerkőcöd? Én bezárkóztam vele a gyerekszobába, körberaktam magunkat játékokkal és lefeküdtem középre a padlóra, amikor szédelegtem és hányingerem volt. Ő szépen eljátszott. Most már ez nem menne, mert ki tudja nyitni az ajtókat. Vagy ha elmentek játszóterezni, lehet kómázni a homokozó szélén is, amíg ő turkál a homokban. Biztosan szokott aludni napközben, akkor aludj vele te is! Nem tart örökké ez az állapot, kitartást kívánok!
2010. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kismamavitaminok állítólag segítenek és azért kávézni sem tilos, én a nagyobbikkal is megittam a napi 2 kávét 80/50 vérnyomás mellett :DDD
2010. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!