Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdtem a 10. hetemet....

Elkezdtem a 10. hetemet. Adjatok tanácsot mit csináljak a rettentő fáradsággal?!

Figyelt kérdés

Ma fél9-kor keltem a fiammal,de 11-kor le kellett dőlnöm,mert nem bírok állni sem,állandóan nyúlik a szám,nagyon fáradt vagyok.Gyerek mellett nem igazán tudok pihenni,szerintetek,hogy vészeljem át? Most is úgy ülök a gépnél,mint egy szellem!

Hetek óta szenvedek a fáradsággal,de úgy érzem egyre rosszabb!Összenyom a saját testem!Iszonyat!Feküdnék egész nap!

Mikor lesz ennek vége,és mit ajánlanátok ellene,h fitt legyek megint?!

A fiammal nem voltak tüneteim,úgyhogy ezek újak számomra (émelygés,hányinger - hányás nélkül -,fejfájás,stb)

Köszi a válaszokat.


2010. aug. 12. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az elso harmadot mormota korszaknak nevezik.Ez van hamarosan jobb lesz,addig pedig pihenj amig tudsz.En siman aludtam 12 orakat.meg jo hogy a gyerekem ilyen nagy alvo volt.

Este 8-reggel 8-ig kepes voltam aludni,es aztam meg delutan is szundiztam.

Mara elmult most meg nem tudok aludni az a bajom.


34hkm

2010. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ha nem akarsz kikészülni szóljatok 20-a előtt a szüleidnek, hogy jön a 2. pici! És aludj,aludj,aludj!!!! Nem segít ilyenkor semmi csak a szundi!

Gratula a második picihez!

2010. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen.

20-án lesz a fiam két éves!Reggel szoktam olyat csinálni,h bekapcsolom neki a kedvenc meséjét,átölelem (hogy érezzem,ha elmegy mellőlem),és úgy alszik még félórát,órát.... De mostanában az sem segít! :S

Délutáni alvást nem igényli,nagy kínszenvedés árán tudom eltenni kb. félórára aludni,úgyhogy két napja nem erőltetem azt sem!

Álmos nemis vagyok annyira,inkább fáradt.Szóval az jót tesz,ha lefekhetek,és bámulhatok ki a fejemből például!

Éjjel is minden mozdulatra felkelek,annyira megszoktam,mikor picike volt a fiam,h figyelgettem.Olyan éberalvó vagyok!

Remélem lassan elmúlik.Köszi mindent.

2010. aug. 13. 16:44
 14/14 A kérdező kommentje:
Elírtam az elején,mármint én alszok még félórát,órát reggel... :D
2010. aug. 13. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!