Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiborultam! 7hetes...

Nagyon kiborultam! 7hetes terhes vagyok, és elmegy a babám! Hogy lehet ezt, feldolgozni?

Figyelt kérdés
8évet vártam erre a picurra,sajnos előtte nem tudtam teherbe esni!Tegnap voltam a nőgyógyászomnál,aki a vizsgálat után közölte velem,a rossz hírt,hogy nem él a baba!És több mint valószínű elvetélek!És ha vérezni kezdenék,menjek be a kórházba azonnal!Amint hazaértem tőle,elkezdtem cseppekben vérezni,ami ma is tart!Tegnap voltunk is a kórházba,ahol megvizsgáltak,azt mondták,látják a terhességet,petezsákot,szikhólyagot!De azt nem tudják megmondani,hogy éle-e vagy sem,a baba!Ha darabosan kezdenék vérezni menjek vissza hozzájuk azonnal!Holnapra vagyok a nőgyógyászomhoz visszarendelve!Mit csinálnak ilyenkor?Ha nem él a baba,akkor miért kell megvárjam míg elmegy,miért kell még nagyobb szenvedést okozni?Annyira örültünk neki,annyira vártuk!Babonából se szóltunk,csak a szülök tudták,nehogy baj legyen,nem is dolgozom,mert kímélnem kellett vele magam!És semmi olyat nem tettem,amivel ezt történhetett volna!Se megerőltetés,se házasélet már azóta,amióta megtudtuk,hogy ő van!
2009. ápr. 9. 09:55
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

Szia Ildikó!Bízom benne!Nem bántam meg,hogy írtam,a fórumra!Örülök,ha még ilyen szomorú esemény miatt is,hogy látatlanul megismertelek titeket.És tényleg remélem,hogy legközelebb már babázási ügyben levelezünk egymással!

Puszika!

2009. ápr. 16. 16:17
 52/59 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kérdésem lenne hozzátok!A vetélés,és műtét után,mikor kezdtetek el leghamarabb újra próbálkozni,a teherbeeséssel?3hét múlva kell menjek vissza kontrollra.A doki azt mondta,hogy 6hétig nem lesz meg a menszeszem!Ha védekezek a párommal,akkor lehetek vele együtt?Mert az igazság az,hogy február 27óta nem voltam vele,utána tudtuk meg,hogy baba lesz.Aztán elment a baba,megműtöttek,és azóta se voltunk együtt!Pedig már nagyon hiányzik!Szerintetek lehetek vele,ha védekezünk?És utána mikor kezdhetünk újra próbálkozni?
2009. ápr. 22. 10:17
 53/59 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a doki 2 hét után (műtét napjától számítva) már zöld utat dott a szexre, ezt már a műtét napján mondta. Védekezve.

A műtéttől számított 3 hónap után pedig próbálkozhatunk.

Azt a 2 hetet ti is várjátok meg, utána nyugodtan összebújhattok!

Kitartás!!!

J.

2009. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A házasélettel mi is megvártuk a 2 hetet,legfőképpen azért mert voltak pecsételő vérzéseim.Védekezéssel utána már megpróbáltuk,figyeltünk arra,hogy nem-e fáj vagy nincs-e valami különös érzésem.De nem volt.A doki nekem 6hónapot mondott az újrapróbálkozásra,de legfőképpen a lelki okok miatt,hogy biztos túlegyek rajta.4 mensit vártunk meg és rögtön teherbe estem.

Sok sikert és minden jót kívánok!

24 hetes kismama (Móni)

2009. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!Akkor megnyugodtam!Már csak egy hetet kell várni!:)

Puszi nektek!

2009. ápr. 23. 16:39
 56/59 ketteske ***** válasza:
100%
Szia! 20.25-ös vagyok. Nekünk sajnos 6 hetet kell várni a sex-el, de nekem nagyobb volt a terhességem. Az én dokim is azt mondta, hogy 3-4 hónap után már próbálkozhatunk. Remélem júliusban újra találkozunk és az új terhességünket vitatjuk meg! Puszka, Rita
2009. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:

Szia Rita!Erősek vagyunk,és biztos vagyok benne,hogy úgy is lesz,ahogy írtad!Addig már nincs sok idő!Vigyázz magadra!Köszönöm a válaszod!:)

Puszi!

Anikó

2009. ápr. 24. 23:15
 58/59 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem, azóta már boldog anyuka vagy!!! :)
2012. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
A ...ért!Kell!Minden!Szar!Után!Felkiáltójelet!Tenni!Szóköz!Nélkül! Tanultál volna kicsit, mondjuk egy kis helyesírást ha már műveltséget nem kaptál, lehet hogy kegyelmesebb lett volna hozzád a sors.
2013. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!