Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiborultam! 7hetes...

Nagyon kiborultam! 7hetes terhes vagyok, és elmegy a babám! Hogy lehet ezt, feldolgozni?

Figyelt kérdés
8évet vártam erre a picurra,sajnos előtte nem tudtam teherbe esni!Tegnap voltam a nőgyógyászomnál,aki a vizsgálat után közölte velem,a rossz hírt,hogy nem él a baba!És több mint valószínű elvetélek!És ha vérezni kezdenék,menjek be a kórházba azonnal!Amint hazaértem tőle,elkezdtem cseppekben vérezni,ami ma is tart!Tegnap voltunk is a kórházba,ahol megvizsgáltak,azt mondták,látják a terhességet,petezsákot,szikhólyagot!De azt nem tudják megmondani,hogy éle-e vagy sem,a baba!Ha darabosan kezdenék vérezni menjek vissza hozzájuk azonnal!Holnapra vagyok a nőgyógyászomhoz visszarendelve!Mit csinálnak ilyenkor?Ha nem él a baba,akkor miért kell megvárjam míg elmegy,miért kell még nagyobb szenvedést okozni?Annyira örültünk neki,annyira vártuk!Babonából se szóltunk,csak a szülök tudták,nehogy baj legyen,nem is dolgozom,mert kímélnem kellett vele magam!És semmi olyat nem tettem,amivel ezt történhetett volna!Se megerőltetés,se házasélet már azóta,amióta megtudtuk,hogy ő van!
2009. ápr. 9. 09:55
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!A 28 hetes kismama vagyok!

MINDENKEPPEN lasson mas orvos!!!!!

Ez igy tenyleg nem mehet tovabb.

A baratnom is mar a harmadik babat vesztette el az osszel de mindig egybol(vagy masnap de addig korhazba volt) mutottek.

Nem ertem a dokidat!

Szoritok ertetek!

Mikor mesz az Uzsokiba?

2009. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kedves Kerdezo, beszelt anyosod az Uzsokiban az orvossal????? Mindenkepp menjel el tobb orvoshoz, ez igy nem jol van nagyon! Sajnallak(((
2009. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem hét hetesen is kellene valamit csinálni.Amikor nekem ennyi idősen elment,kórházba voltam.Nekem nem kellett műtét,de akinek igen,azt vitték is!
2009. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia. (a tegnapelőtti 12:18-as vagyok). Nagyon nagyon sajnálom és együttérzek Veled. Arról, hogy miért kell várni két hetet, én már többet tudok. Nálam 8 hetesen diagnosztizálták, hogy nem dobog a szíve a babámnak. Én is azt hittem, azonnal bentfognak, és megműtenek. Ehhez képest hazaküldtek, és több mint két hétig magamban hordoztam a gyereket. Megkérdeztem sógornőmet, aki orvos, hogy miféle eljárás ez, miért nem műtenek azonnal?


Erre az volt a válasza, hogy a saját érdekemben nem. Ugyanis akiket bentfognak műtétre, azok már vagy véreznek, vagy vérzésközeli állapotban vannak. Akik nem (mint én, és valószínűleg Te is) még nagyon tapad a petezsák a méhfalhoz, és erősebben kéne "megkaparni". Ennek pedig szövődménye lehet a sérülés, illetve a meddőség. Tehát (sajnos) meg kell várni, hogy a természet (és az idő) is segítsen.. :(


Légy erős, sírd ki magad, az segít. Belegondoltam, nekem milyen volt az a 2,5 hét, míg bennem volt, és tudtam... De azt is tudtam, hogy hamar kárpótol majd a sors, és így lett. Mielőbbi felépülést kívánok Neked.

2009. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok megint. Én 34,5 éves voltam, mikor ez történt velem. 35,5 évesen szültem. Te még fiatalnak számítasz a 32 éveddel.. Ez nem vígasz, tudom, de csak úgy leírtam, szóval a korod miatt nem kell aggódnod. És rendben lesz minden, ez biztos!!!!!
2009. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm,hogy megint ennyien írtatok!Sikerült elintézni,hogy ma megnézzen egy orvos.Anyósom beszélt bent az Uzsokiban,egy doktornővel,és neki a férje,ma ügyeletes a Baross utcai klinikán!Szóval oda kell bemenjünk!Nagyon kíváncsi vagyok,hogy ő mit fog mondani!Megmondom őszintén,azt már biztos elfogom hinni,amit ő mondd,mert tudom,hogy az I.Klinikán nagyon jó orvosok,és gépek vannak!

Amúgy a barnás vérzés,még kevesebb lett,tegnap egész nap nem is volt,csak valami nyákos dolog ürült,mikor wc-re mentem.Görcseim továbbra sincsenek!Hányingerem,szédülés van.Délutánra többet tudok,és Írok!

2009. ápr. 12. 09:22
 37/59 A kérdező kommentje:

12.18as köszönöm a válaszod,ez logikusnak tűnik,de szerintem akkor se egészséges!Bár,ha a szövődményeket nézem,ami egy kaparás után lehet,még mindig jobb,de csak akkor,ha egy ekkora terhesség,nem tud fertőzést okozni,mert akkor a végeredmény ugyanaz!

Na,majd kiderül,hogy délután az orvos mit mond!

2009. ápr. 12. 09:30
 38/59 anonim válasza:
100%
Jó lenne tudni mi történt veled az utolsó bejegyzés óta. Remélem még nem késtem el a saját tapasztalatom leírásával. Nekem az első terhességem 7 év után jött össze. A 11-edik hétig véreztem. A baba megmaradt, most 22 éves. A második terhességemmel a 8-adik hétig véreztem, ő most 21 éves lesz. 17 hónap van a két "gyerek" között. Majd született még két lányom, vérzések nélkül.
2009. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,igaz nekem már van egy 9hónapos kisfiam,de így,hogy lement a terhességem csak azt tudom neked javasolni,hogy egy másik orvossal is nézesd meg magadat.Ne higgy egyenlőre neki.Ha a kh-ban mást mondtak akkor meg pláne.Mindenképpen lásson más is még ha magán dokid van akkor is.Az előttem szólóknak igazuk van és tényleg ezt tartsd szem előtt,bár tudom nagyon nehéz,hogy 8év után sikerül a baba ,de ha tényleg elmegy a kicsi akkor inkább most mint a terhesség folyamán-mint ahogy előttem is írták,hogy 26hetes,na az már nagyon rossz hidd el,az pedig még rosszabb ha betegen születik a kicsi és egy életen á megkeseredik az életed és az övé is.

Ha beteg lenne inkább menjen el.

Amit javasolni tudnék még,hogy szedjed a folsavat és a magzatvédőt,akkor is ha nem marad meg a baba,mert a szervezetednek kell az utánpótlás vitaminokból.De reméljük nem így van és megmarad.Mindenképpen nézesd meg magadat mással is,én láttam már egy pár orvost-azok között dolgoztam,hát hagy ne elemezzem.

Igaz én a Szt Imrében szültem ott tudok neked orvosban(magán)segíteni ha érdekel írj priviben.Fiatal,aranyos doki.JA és amit ajánlottak oldalt az elején az angyalok szülei,na azt felejtsd el!!!!Csak jobban depibe húz és magad alá kerülsz.a baba érzi azt,amit te érzel!Ha nem is marad meg akkor se ilyeneket olvasgass,hanem,hogy hogy lehet még gyorsabban teherbe esni,hogy lehet még erősebbnek lenni testileg lelkileg.

Hidd el az ilyen oldalak nem tesznek jót!Remélem segítettem valamit ,ha a doki érdekel akkor szólj!

2009. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Tegnap kerültem haza a kórházból!Vasárnap délelőtt írtam utoljára,aznap délután mentünk a Baross utcai klinikára,a dokihoz,akit az anyósom intézett.Nos vasárnap bementünk,megnézett manuálisan,és hüvelyi uhun is!Sajnos a baba tényleg nem élt,akkor megint eltört a mécses,nem akartam elhinni.Kiírt kedd reggeli műtétre!Azt mondta,ha vasárnap haza megyünk lehet pici vérzés a vizsgálatok miatt,de a nyakcsatorna még zárt,és kedden tágítással végzik el a műtétet.A vizsgálat után haza jöttünk,majd elkezdett fájdogálni a hasam,cataflánra picit csillapodott,aztán éjfélkor annyira elkezdtem görcsölni,hogy azt hittem belehalok,elmentem wcre,és kipottyant belőlem a baba.Akkor azonnal telefon a dokinak,azt mondta reggel 7re menjünk be,mert megcsinálja a műtétet.Ez húsvét hétfő volt már,műtét előtt még megvizsgált,már tágítás nélkül tudtak megműteni,mert addigra kitágultam.7re bementünk,8kor már a műtőben voltam.Fél óra alatt megcsinálták,sírva aludtam el,az altatásnál.A műtét után 3kor hazajöhettem volna,de belázasodtam 38,7re.Így bent tartottak,és tegnap este jöhettem haza.Szedem a kiirt gyógyszert,és pihenek!A Manócskám elhalt,elvették.Nagyon rossz érzés,de talán így a műtét után,picit jobban tudok arra koncentrálni,hogy helyre jöjjön a szervezetem,egy újabb baba fogadására!

Sajnos az történt,amitől a legjobban féltem!Lelkileg egy picit nyugodtabb vagyok,és ebben közre játszik az is,hogy ennyien írtatok nekem,ez nagy erőt adott,és láttam,hogy van még remény!Nagyon köszönöm nektek!

Most akinél voltam dokinál,szerintem megmaradok,elég alaposnak tűnik,rendes is volt,mindent elmagyarázott!

Még egyszer,nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!A babásoknak boldog baba várást,utána babázást,és jó egészséget mindenkinek!


Üdv:Anikó/Any

2009. ápr. 15. 10:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!