Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiborultam! 7hetes...

Nagyon kiborultam! 7hetes terhes vagyok, és elmegy a babám! Hogy lehet ezt, feldolgozni?

Figyelt kérdés
8évet vártam erre a picurra,sajnos előtte nem tudtam teherbe esni!Tegnap voltam a nőgyógyászomnál,aki a vizsgálat után közölte velem,a rossz hírt,hogy nem él a baba!És több mint valószínű elvetélek!És ha vérezni kezdenék,menjek be a kórházba azonnal!Amint hazaértem tőle,elkezdtem cseppekben vérezni,ami ma is tart!Tegnap voltunk is a kórházba,ahol megvizsgáltak,azt mondták,látják a terhességet,petezsákot,szikhólyagot!De azt nem tudják megmondani,hogy éle-e vagy sem,a baba!Ha darabosan kezdenék vérezni menjek vissza hozzájuk azonnal!Holnapra vagyok a nőgyógyászomhoz visszarendelve!Mit csinálnak ilyenkor?Ha nem él a baba,akkor miért kell megvárjam míg elmegy,miért kell még nagyobb szenvedést okozni?Annyira örültünk neki,annyira vártuk!Babonából se szóltunk,csak a szülök tudták,nehogy baj legyen,nem is dolgozom,mert kímélnem kellett vele magam!És semmi olyat nem tettem,amivel ezt történhetett volna!Se megerőltetés,se házasélet már azóta,amióta megtudtuk,hogy ő van!
2009. ápr. 9. 09:55
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

Kedves 28hete kismama nagyon szépen köszönöm a biztatást!Nektek boldog baba várást kívánok!

Holnap a Nődokinál talán,minden kiderül!Egész nap zokogtam,most egy kicsit megnyugodtam már.Már a párom is hazaért a munkából,így az ő közelsége is megnyugtat!

2009. ápr. 9. 20:14
 22/59 ketteske ***** válasza:
100%

Nekem múlt hét kedden kellett megszülnöm 26 hetesen a halott kisfiamat. Méhen belül elhalt a picike....Már nagy volt a hasam, éreztem a mocorgását, nagyon vártuk, aztán egyik pillanatról a másikra jött a rémálom: nem éreztem, hogy mozog, irány a kórház ahol UH-n megállapitották, hogy már nem dobog a szive és meg kell szülnöm.

Ezt csak azért irom le, hogy próbáld meg úgy feldolgozni az a veled történteket, hogy mindennél van rosszabb. Én most csak azt kérdezgetem, hogy miért nem előbb ment el? Miért kellett ennyit várni, hogy érezzem, hogy nagy legyen a pocakom?

És most mégis arra gondolok, hogy ha terhes tudok lenni, akkor nincs nagy baj, túl leszek a fájdalmamon, és pár hónap múlva újra nekifutok, nem adom fel. Minden történik valamiért, mégha nehéz is ezt ép ésszel felfognunk, de nem szabad azon keseregni ami volt, hanem előre kell nézni és arra gondolni, hogy lesz még nekünk kisbabánk, amennyit csak akarunk. Nekem még a férjemet is össze kell kaparnom, mert ő rosszabbúl viseli a történteket.

Szóval fel a fejjel! Sok kitartást és erőt kivánok nektek!

2009. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!Nagyon sajnálom,ami veletek is történt!Borzasztó dolgok ezek!Próbálok én is,arra gondolni,hogy lesz még babánk!Csak jelen pillanatban még itt van,bennem van!És nem tudom,hogy igaz-e amit az orvos mondott,vagy csak valami rossz tévedés!Addig nem tudok túl lépni a dolgokon,míg nem tudok biztosat!Mert míg az orvos azt mondta,nem él,addig a kórházban ezt nem tudták megerősíteni!És mikor ezt,a rossz hírt közölte velem a doki,akkor én enyhe sokkos állapotba kerültem!Mint írtam tegnap,és a mai napot is,át zokogtam,most estére kezdek lenyugodni!

Én se fogom feladni,ha megmarad akkor,nagyon vigyázok rá,ha meg nem akkor újra próbálkozunk!Hát igen,nálunk is a páromat nagyon megviselte,de ő inkább magába tartja a dolgokat!Bízzunk a legjobbakban,hogy hamarosan nálatok is,nálunk is lesz baba!

2009. ápr. 9. 20:37
 24/59 ketteske ***** válasza:
100%
20.25 -ös vagyok. Mindenképp ird meg mi történt!!! Nagyon szoritok neked.
2009. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
20.25ös Köszönöm Szépen!Holnap délelőtt megyek az orvoshoz,mindenképpen jelentkezem!
2009. ápr. 9. 20:55
 26/59 A kérdező kommentje:
Most értem haza az orvostól!Ugyanazt mondta,mint tegnap előtt,hogy nem él a baba!Sajnos nem tudunk mit csinálni,meg kell várni,míg elkezdek darabosan vérezni,aminek a megjelenése,akár 2hétbe is telhet!Könyörgöm,ha nem él a baba,akkor miért kell még várjak,miért kell magamba hordozzam?Tegnap előtti leletemre azt írta,7mm-es petezsák,szikhólyag nem látható.Az aznapi kórházas leletemen ez állt,8mm-es petezsák,benne szikhólyag,méhszáj zárt,megtartott nyakcsatorna.A mai leletemre már,a nőgyógyászom azt írta,hogy 8mm-es petezsák,szikhólyag nem szabályos!Ki tud valaki ezen igazodni?Én már semmit sem értek!Ha nem él a babám,akkor nem kellene megműteni?Már bocsánat,hogy morbid leszek,de nem kaphatok fertőzést tőle?Vagy ez hülye kérdés?Miért kell 1-2hetet várnom,míg magától megindul?Hisz a végeredmény ugyanaz lesz,kikaparnak!Amitől szintén félek!Mert,ha valamit megsértenek bent,akkor végképp lemondhatok a babáról,nem hogy 8évig nem leszek terhes,hanem soha többet!Volt már 2nagy vetélésem,még 10évvel ezelőtt!(Akkor 22éves voltam,vetélésem súlyát nem éreztem!Ám most,32évesen,8év sikertelen próbálkozás után,elég nehéz elfogadni) Nem akarom,hogy következménye legyen a dolognak!Bocsánat,hogy ennyire kibuktam,de tényleg nem értek semmit!
2009. ápr. 10. 11:00
 27/59 ketteske ***** válasza:
100%
20.25-ös vagyok. Iszonyatosan sajnálom és átérzem ami veled történt. Én sem értem, amit a dokid irogatott, teljesen zagyva az egész. Hova/kihez jársz? Abszurd, hogy nem mütenek azonnal. Nálam (persze én 26 hetes voltam) azonnal beinditották a szülést, mondván, hogy ez már az én érdekem, nem tudom 7 hetesen ez hogy megy, de a lelkiek is ugyanolyan fontosak, mint a testi dolgok. Kérd ki más orvos véleményét is, ne hagyd magad! Tudom, hogy szörnyen nehéz lehet most még ezzel is foglalkozni, de ez a te érdeked, nehogy rámenj lelkileg. Én is 32 éves vagyok, én sem engedhetem meg magamnak a lelki leépülést, mert akkor már tényleg kicsúszom az időből. Szoritok, hogy minden jól menjen, ird meg mi van/lett!!!!
2009. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

Szia!

Én vidéken élek!Gyömrőn van az orvosom,aki amúgy elég lelkiismeretesen végzi a munkáját!De ezt,a lépését nagyon nem értem!Most anyósom intézi a munkahelyén az Uzsoki Kh-ban,hogy nézzenek meg,és valamit csináljanak,mert így nem maradhatok napokon,heteken keresztül!Míg ez van,nem tudok túllépni a dolgokon,hiszen ugyanúgy érzem magam,mintha nem lenne semmi baj!Remélem valami történik,akármelyik irányba is,mert ezt így nehéz elviselni!

2009. ápr. 10. 12:09
 29/59 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy nagy terhességnél,ahol elhal a baba,azonnal műtenek,mert fertőzést okozhat!De egy 7hetes terhességnél,nem tudom miként zajlanak az események!A 10évvel ezelőtti 2vetélésemnél nem szórakoztak,azonnal műtöttek!Most nem tudom mire várnak!?Vagy ennyire bizonytalan a doki?Bár azt,mondta akkor kell menjek legközelebb hozzá,ha a műtéten túl vagyok!Görcseim nincsenek,hányingerem van,szédülök,A tesztjeim még mind pozitívak,és ha wc-re megyek akkor egy pár csepp vér ürül,ami wc papíron barnás színű!Meglátjuk,hogy esetleg az Uzsokiban mit mondanak!Írok,amint többet tudok!
2009. ápr. 10. 12:24
 30/59 A kérdező kommentje:
20.25ös Köszönöm szépen neked,hogy érdeklődsz!Vigyázz te is magadra!És,amint többet tudok,írok!
2009. ápr. 10. 12:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!