Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiborultam! 7hetes...

Nagyon kiborultam! 7hetes terhes vagyok, és elmegy a babám! Hogy lehet ezt, feldolgozni?

Figyelt kérdés
8évet vártam erre a picurra,sajnos előtte nem tudtam teherbe esni!Tegnap voltam a nőgyógyászomnál,aki a vizsgálat után közölte velem,a rossz hírt,hogy nem él a baba!És több mint valószínű elvetélek!És ha vérezni kezdenék,menjek be a kórházba azonnal!Amint hazaértem tőle,elkezdtem cseppekben vérezni,ami ma is tart!Tegnap voltunk is a kórházba,ahol megvizsgáltak,azt mondták,látják a terhességet,petezsákot,szikhólyagot!De azt nem tudják megmondani,hogy éle-e vagy sem,a baba!Ha darabosan kezdenék vérezni menjek vissza hozzájuk azonnal!Holnapra vagyok a nőgyógyászomhoz visszarendelve!Mit csinálnak ilyenkor?Ha nem él a baba,akkor miért kell megvárjam míg elmegy,miért kell még nagyobb szenvedést okozni?Annyira örültünk neki,annyira vártuk!Babonából se szóltunk,csak a szülök tudták,nehogy baj legyen,nem is dolgozom,mert kímélnem kellett vele magam!És semmi olyat nem tettem,amivel ezt történhetett volna!Se megerőltetés,se házasélet már azóta,amióta megtudtuk,hogy ő van!
2009. ápr. 9. 09:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Még ne pánikolj, hát azt mondták a kórházban, lehet, hogy él! Nyugodj meg! Pihenj, lazíts! A dokinak nincs röntgen szeme, a kórház a mérvadó.

Nyugalom! A csepekben vérzés még nem jelenti, hogy elmegy.

Ha mégis megtörténne, akkor így kellett lennie, akkor nem egészséges.

Nyugodj meg , pihenj, lazíts!

Relakszálj és próbáld gondolatban a leendő gyermekeddel megbeszélni, hogy nagyon várjátok őt!

Ha mégsem meradna meg, akkor lesz most már másik, ahogy ez lett! Nem kell újabb 8 évet várni. itt a bizonyíték, hogy most már teherbe tudsz esni.

2009. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Nehéz ezt feldolgozni, de gondolj arra, hogy ha elmegy szegény, az a legvalószinűbb, hogy nem lett volna egészséges. És gondolj arra is, hogy a mai orvostudomány már nagy segítség lehet a ti esetetekben. Ha megfogant, akkor nem vagy/tok meddők és rengeteg módszer van, hogy előbb-utóbb babátok legyen. Azért szorítok, hogy megmaradjon Ő nektek, egészségben... Vigyázz magadra/magatokra!
2009. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
78%

sajnálom :(

nagyon rossz volt elolvasni a sztoritokat :(

reméljük a legjobbakat.

2009. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!Most is pihennek,de ha elmegyek a wc-re cseppekben vérzem.A nőgyógyászom kérte,hogy csináljak terhességi tesztet,ami megint erős pozitív lett,mint akkor mikor megtudtam,hogy terhes vagyok.Akkor várakozás nélkül,azonnal megjelent a két csík!Azt mondta,a doki,hogy sokáig megmaradnak a tünetek utána is,és a pozitív teszt is.De ilyenkor nem kellene halványulnia?
2009. ápr. 9. 10:26
 5/59 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Mindazon mellett, hogy nagyon szomorú a helyzet, a kórházban nem kaptál megtartó gyógyszert, kezelést? Szerencsére én nem voltam ilyen helyzetben, de itt többször olvastam ilyet.

Ha mégis elment, gondolj arra, hogy valószínűleg azért történt, mert beteg volt.

Nézz be ide:

[link]

2009. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, szegénykém, nagyon sajnálom! A teszt még pozitív egy darabig, kell idő, mire kiürül a hcg a szervezetből.

Ha netán nem marad meg, nyugtasd magad azzal, hogy annak oka van, amiért elment. Nem lett volna egészséges, a természet még ilyenkor is szelektál...

Az viszont jó, hogy teherbe tudsz esni, hidd el, sikerülni fog, ne add fel!

Minden jót és egészséget kívánok!

2009. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Tegnap a kórházban,azon kívül,hogy ide-oda küldözgettek,és nagyon sokat kellett várjak,mire megvizsgáltak,semmi más nem történt.Nem kaptam sem gyógyszert,sem kezelést.Pedig kérdeztem a vérzéssel mi lesz,mit lehet csinálni?Azt mondták,nem sok mindent lehet vele kezdeni,ha darabosan vérzek,azonnal menjek vissza,amúgy meg a,a holnapi kontrollra,ami a nőgyógyásznál esedékes menjek el!
2009. ápr. 9. 10:36
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 7 hetesen ment el a babám.Ultrahangra nem küldtek el?Én is véreztem.A doki érezte a terhességet,de az ultrahangnál derült ki,hogy már nincs baba.Nem értem miért nem küldenek ultrahangra?!

Utána én is teljesen odavoltam.Segíteni ebben nem tud senki.Erősnek kell lenned,szerintem nagyon nehéz dolog.Azóta van egy 12 hetes kislányom,akivel szintén kemény terhességem volt.Kitartást és légy erős!

2009. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom,ami történik veled.De, ha jól értem még nem biztos, hogy nem él a babó. Az orvosod az uh-on látni fogja mi a helyzet. A barátnőmnél is nehezen indult , neki sem volt ennyi idősen szívhang, mondjuk Ő nem vérzett, Decemberben volt 1 éves a kislánya:):):)


Én is voltam hasonló helyzetben. Element a babám(12 hetesen) én nem véreztem, semmi tünetem nem volt, az UH-on derült ki, hogy nem dobog a kicsi szíve, nem növekedett:(. Nehéz volt feldolgozni, de hála az égnek, 2 hónapra rá terhes maradtam. Azonnal betegállományba írt a dokim, szednem kellett Duphastont, majd Rutascorbint, hogy megmaradjon a baba. Igaz, végigrettegtem a 9 hónapot, de most ( április 30-án) lesz 1 éves az egészséges, gyönyörű lányom:):):)


Nagyon szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen!

Vigyázz magadra/magatokra:)

2009. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom is uhun nézett meg,és tegnap a kórházban is.A nőgyógyászati vizsgálatnál 7mm-es petezsákot,szikhólyag nélkül,látott.Legalább is ez áll a papíron.A kórházira meg azt írták,hogy 8mm-es petezsák,benne szikhólyag.Zárt méhszáj,megtartott nyakcsatorna!Nem tudom mit kellene gondoljak!?Csak az jár a fejembe,hogy biztos valamit félre néztek,keresem a kapaszkodókat,a magyarázatot.Nem lehet,hogy így legyen vége!Persze,ha logikusan gondolkodom,akkor tényleg egyet értek,azokkal akik azt mondják,hogy ha elmegy,akkor valami baja volt,és ebben az esetben ez jobb is!De az érzéseim most erősebbek,és csak azt érzem,hogy megszakad a szívem!Úgy vigyáztam rá!És annyit vártam rá!Másnak,meg akkor is összejön,ha nem akarja,és utána elveteti!Én meg,aki hosszú ideig próbálkoztam,végre összejön,és elveszítem!
2009. ápr. 9. 11:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!