Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiborultam! 7hetes...

Nagyon kiborultam! 7hetes terhes vagyok, és elmegy a babám! Hogy lehet ezt, feldolgozni?

Figyelt kérdés
8évet vártam erre a picurra,sajnos előtte nem tudtam teherbe esni!Tegnap voltam a nőgyógyászomnál,aki a vizsgálat után közölte velem,a rossz hírt,hogy nem él a baba!És több mint valószínű elvetélek!És ha vérezni kezdenék,menjek be a kórházba azonnal!Amint hazaértem tőle,elkezdtem cseppekben vérezni,ami ma is tart!Tegnap voltunk is a kórházba,ahol megvizsgáltak,azt mondták,látják a terhességet,petezsákot,szikhólyagot!De azt nem tudják megmondani,hogy éle-e vagy sem,a baba!Ha darabosan kezdenék vérezni menjek vissza hozzájuk azonnal!Holnapra vagyok a nőgyógyászomhoz visszarendelve!Mit csinálnak ilyenkor?Ha nem él a baba,akkor miért kell megvárjam míg elmegy,miért kell még nagyobb szenvedést okozni?Annyira örültünk neki,annyira vártuk!Babonából se szóltunk,csak a szülök tudták,nehogy baj legyen,nem is dolgozom,mert kímélnem kellett vele magam!És semmi olyat nem tettem,amivel ezt történhetett volna!Se megerőltetés,se házasélet már azóta,amióta megtudtuk,hogy ő van!
2009. ápr. 9. 09:55
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

11.25-ös gratulálok nektek,és nagyon jó egészséget kívánok!

Próbálok egy kicsit megnyugodni,és pozitívan gondolkodni,hogy eshetek még teherbe,de jelen pillanatban,minden olyan zavaros.

2009. ápr. 9. 11:47
 12/59 A kérdező kommentje:
11.21-es!Nektek is sok boldogságot és egészséget kívánok!
2009. ápr. 9. 11:49
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is vérezgetett többször is, és mégis sima terhesség mellett egészséges baba született. Meg kistesó is.

A kórházban csak azért mondták, hogy tudd mit kell tenni ha elmenne. Erről még nincs szó, csak pihenj egyelőre és ne pánikolj!

2009. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is voltam ebben a helyzetben.4 év után teherbe estem és mikor elmentem az orvoshoz közölte, hogy nem él a baba nincs szikhólyag. Azt hittem hogy az én testem ilyen.Béna vagyok...stb.Engem berendeltek a korházba és megmütöttek de kb 3 héten át folyamatosan vizsgáltak hogy biztos nem él-e.Sajnos elment a baba.Tavaly áprilisba történt.És láss csodát augusztusba teherbe estem és jelenleg 35 hetes kismama vagyok és rendesen fejlödik a pici babám!!! Ne agódj várj 3 hónapot és nyugodtan probálkozatok!!!! Azt hallotam mivel sikerült teherbe esned így utána könnyebb lesz mivel a tested felvan rá készülve!!Szurkolok hogy sikerüljön!!
2009. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!Bízom benne,hogy holnap,ha megyek a nőgyógyászomhoz,akkor jobbat fog nekem mondani,mint tegnap!

Igen én is hallottam,meg olvastam,itt a fórumon,hogy előfordulhat vérezgetés,és mégis utána megszületik a babuci!Hogy ilyenkor pihenni kell!De olyat nem olvastam,hogy valakinek előtte kimondta a doki,hogy nem él a baba!Ami igen sokkolo volt!És a két lelet is ellentmondásos!Ezért vagyok nagyon elkeseredve,kibukva,ez a teljes bizonytalanság!

2009. ápr. 9. 12:16
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek teljesen. Nekem is a 8. héten közölték, hogy nincs szívhang.. Még vártunk 2 hetet.. hátha történik valami csoda.. de a 10. héten missed ab. lett belőle. Én nem véreztem egy cseppet sem, és nem is akartam elhinni, hogy baj van. Hajtogattam, hogy de biztos nincs baj. Műtét előtt még egyszer megnézték, de semmi :( És akkor már 34 éves voltam..


Belebetegedtem az egészbe. 3 hónap méla búskomorság, életúnt voltam, nem érdekelt semmi és senki. De a 3 hónap szünet után azonnal megfogant a kislányunk, aki most itt horpaszt mellettem.

Kitartás!!! Nagyon sajnálom, és átérzem a helyzetet. De a test tényleg "emlékszik" a terhességre, és általában sokkal könnyebben fogan meg a következő baba.

2009. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kérlek ne add fel a reményt.Higgy a csodákban!!!Mert vannak és lehet neked is sikerült!!Nekem tavaly nyáron volt missed ab-m 6 hetesen.Első baba lett volna.Aztán november végére terhes lettem.Egyből rohantunk a dokihoz mert nem akartunk bajt.3 hétig hetente jártunk UH-ra,hogy megtudjuk minden rendben van-e?Aztán amikor már kellett volna lennie szívhangnak kicsit a doki elbizonytalanodott.Azt mondta,hogy nem tudja megállapítani,hogy a baba szívverését látja vagy csak az én keringésemet?(magán doki)Újabb hetet vártunk.Utána közölte velem a rossz hírt,hogy ez a terhesség sem sikerült mert sem petezsákot sem szikhólyagot és embriót sem lát.Pedig hosszú percekig kereste,de hiába.Kiírt műtétre, de pont szilveszter napján kellett volna bemennem.Ezt nem akartam így vártunk 1 hetet.Addig a szemem is kisírtam,hogy miért pont megint mi, és hogy lehet ez?Nem akartam felfogni és a párommal beszéltünk a picihez.Mondtuk neki,hogy ne hagyjon el bennünket mert nagyon szeretjük...stb.Aztán január 5.-én mentem kórházba és azon a reggelen a wc papíron vérzést találtam.A legrosszabbra gondoltam.A kórteremben egész délelőtt várakoztattak mire elvittek UH-ra.És ott nem hittem a szememnek,ugyanis a monitoron láttam,hogy van magzat és dobog a szíve.Volt petezsák és szikhólyag.A dokinak is kerekedett a szeme.Még jó, hogy UH nélkül nem műtöttek meg.Kaptam gyógyszert a vérzésre (Duphastont)és bent feküdtem 4 napig.Azóta minden rendben van velünk.Lehet,hogy feleslegesen írtam ezt meg neked, de szerintem jól esik az embernek ha hall hasonló jó dolgokról.Úgyhogy ne add fel. Én nagyon drukkolok nektek,hogy minden rendben legyen.És hogy VELED IS TÖRTÉNJEN MEG A CSODA!!!!!!

22 hetes

2009. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Nagyon szépen köszönöm!Annyira szeretném,ha nálunk is ez lenne!Tudod 8évet vártam rá,és most mikor megtörtént,megtudtuk,hogy van,azt gondoltam,hogy okkal történt az,hogy most sikerült teherbe essek,és eddig nem!De,ha ennyit vártunk rá,és nem véletlen az ő létezése,akkor most miért kell azt halljam az orvostól,hogy nem él!?Nagyon reménykedem,mert nehéz elhinnem!
2009. ápr. 9. 15:29
 19/59 A kérdező kommentje:

És a 22hetes kismaminak üzenem még,hogy nagyon sok jó egészséget kívánok,és boldog baba várást,utána meg babázást!

A többieknek is nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és nézzétek el nekem,hogy nem tudok normálisan reagálni,de jelen pillanatban nem tudom,miként kellene reagáljak!Csak annyit tudok,hogy a párom is nagyon szenved,és lehet itthon a családommal kellene beszéljek erről,de képtelen vagyok!Valahogy ti,így látatlanba is megnyugtatóbb választ tudtok adni!Ezt,lehet csak azért érzem így,mert a férfiak,más érzelmi szinten vannak!Tényleg köszönöm mindenkinek!

2009. ápr. 9. 15:40
 20/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne add fel meg,ha a doki biztos lenne abba h mar nem el a pici akkor hidd el mar kaptal volna mutetre idopontot.

Hidd el sokan verezgetnek,nem te lennel az elso.

Probalj meg minel tobbet pihenni,lazitani.

Ha meg tenyleg nem marad meg,gondolj arra amit az elottem irok is irtak:KEPES A SZERVEZETED A TERHESSEGRE!

Hidd el h nem kell mar sok ido es te is edesanya leszel.

Igen,engem is bosszant h mig valaki ennyire vagyik babara mint te,valaki meg egy meggondolatlan kaland miatt konnyu szivvel elveteti.

Fontos h most a ferjeddel osszetartsatok,h tamogassatok egymast barmi is tortenik.O mashogy fejezi ki a fajdalmat mint te de ettol meg neki is nagyon faj.

De meg ne adjatok fel!

Gondolok ratok!

28 hetes kismama

2009. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!