Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatalkorú vagyok, és terhes....

Fiatalkorú vagyok, és terhes. Már jó ideje tisztában vagyok vele, kb november óta, mivel nem jött meg. De még nem mentem el nőgyógyászhoz. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Azért nem mentem el,mert idegileg nem vagyok felkészülve,hogy leszúrjon vagy kérdőre vonjon. Tervezem erre a hétre,hogy bemegyek. Nagy probléma,hogy nem mentem be? Attól még tudok majd járni terhes gondozásra?
2009. márc. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:
06.10.-én megszületett a kisfiam,már jó nagyok vagyunk és rendben van a családi életünk is! igaz nem az apjával vagyok együtt,de van párom aki úgy szereti a kisfiút,mintha a sajátja lenne. Nem gondoltam volna h happy end lesz!
2009. dec. 31. 01:09
 72/75 anonim ***** válasza:

Örülök Nektek!

És minden jót kívánok!

A mi babánk augusztus elején született!

2009. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
jaj de nagyon gratulalok. sok boldogsagot nektek
2010. jan. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél! épp néhány napja gondoltam Rád, hogy mi lehet Veletek! A kisfiadhoz gratulálok és kívánom, hogy sok örömöd teljen benne! Örülök, hogy találtál egy szerető párt is! Megérdemled! 4 gyerekes :)))
2010. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó hogy előkerültél!:) Nagyon gratulálok a fiadhoz!És örülök, hogy minden rendben:)

Az én kiscsajom már 8 hónapos:)

2010. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!