Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatalkorú vagyok, és terhes....

Fiatalkorú vagyok, és terhes. Már jó ideje tisztában vagyok vele, kb november óta, mivel nem jött meg. De még nem mentem el nőgyógyászhoz. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Azért nem mentem el,mert idegileg nem vagyok felkészülve,hogy leszúrjon vagy kérdőre vonjon. Tervezem erre a hétre,hogy bemegyek. Nagy probléma,hogy nem mentem be? Attól még tudok majd járni terhes gondozásra?
2009. márc. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
95%
De jó, hogy írtál! Az meg még jobb, hogy ilyen gyorsan el is mentél a dokihoz:)) Ugye, nem harapta le az orrod?))) Nem felejtettem el a címet, amit ígértem! Ha válaszolnak, mindenképpen megírom Neked! Addig is még megpróbálom tovább keresni. Puszi Nektek is! Boldog babavárást! 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Örülök, hogy elmentél dokihoz:) Jobb később, mint soha.

Egyébként a dokiknak tényleg az a legnagyobb csoda, ha ilyen fiatal lányok megtartják a babát:) Én 22 éves vagyok, tehát 21 voltam mikor terhes lettem, mikor bementem dokihoz az volt az első kérdése, hogy meg akarom-e tartani, hát mondom a kérdés is sértő...

Egyébként ne aggódj, biztos minden jóra fordul és majd az apuka is felnő a feladathoz. Egyik barátnőm szintén 17 évesen esett teherbe, nem volt tervezve, és nagyon meijedt, totál kiakadt, de megtartotta, és nem is bánta meg, most 4 éves a kislánya. Apuka nagyon betojt, mikor kiderült, de imádja a lányát, és ez a lényeg.:)

Szóval fel a fejjel:)

Kívánom, hogy sok örömöt találj a kis pocaklakódban:)

27 hetes kismami

2009. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
93%

Szia Na miújság veletek? Rég írtál :(


Remélem minden a legnagyobb rendben és nagyon vigyázz magadra, tudom egy kicsit nehéz lesz de hidd el jobb lesz majd! :)) Ha kérdésed van ÍRJ PRIVIT!

2009. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:

szia utolsó válaszoló! nem tűntem el,csak bátorságot vettem és ezen a héten folyamatosan intéztem a dolgaimat :D Képzeld ma voltam az első UH-n és nagyon boldog vagyok,mert kisfiam lesz,és egész héten megvoltam győződve,hogy tuti fiam lesz,és vettem is egy kék bady-t is,mert egész nap akkor ez járt a fejembe és beigazolódott.

az ambuláns lapomon a következő áll: koponyavégű hosszfekvésben a magzat,jó szívműködés,jó életjelenségek.Telet gyomor és hólyag,norm. veseállomány.átlagos mennyiségű magzatvíz. és 28+5hetes vagyok :):)

2009. márc. 13. 10:56
 35/75 anonim ***** válasza:
93%
JAJ GRATULÁLOK :)) Boldog babavárást és mint írtam ha kérdésed van dobj privit ;)
2009. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
93%
De jó, hogy minden rendben van! És már mekkora a kis manó! És kisfiú! Gratulálok! Nekem is az első babám fiú)) Én sem felejtettelek el, de sajnos még nem kaptam választ az e-mailemre a rádiótól. Még várok holnapig, ha nem válaszolnak, mindenképpen keresgélek még neked! 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok!! Igen, ezek a megérzések bejönnek, ha igazán mélyről jönnek. :) Légy nagyon boldog a kisfiaddal, ezt kívánom!
2009. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
93%
Jaj istenem...már 28 hetes? :) Akkor bizony hamarabb fogant mint november! Na nem is ez a lényeg, hanem hogy egészséges! Nagyon sok boldogságot nektek! Apuka mit szól?
2009. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:

köszönöm a jókívánságokat,és jól esik,hgoy figyeltek rám. :)

Apuka mit szól? Hát még senki nem tudja rajtam kívül... a 7végén fogom anyukámat beavatni (nagyon nehéz lesz,de már muszály ennyi idős terhesen),de a párom az még várhat,mert 18.-án lesz a születésnapja,és nem akarom elrontani,mert ő nem fog örülni a babának. Rajtam kívül senki nem fog örülni ezt már előlre látom :D:D

2009. márc. 13. 14:02
 40/75 anonim ***** válasza:
67%
midnenkit le kell szarni, az a lényeg hogy te örülsz!
2009. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!