Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatalkorú vagyok, és terhes....

Fiatalkorú vagyok, és terhes. Már jó ideje tisztában vagyok vele, kb november óta, mivel nem jött meg. De még nem mentem el nőgyógyászhoz. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Azért nem mentem el,mert idegileg nem vagyok felkészülve,hogy leszúrjon vagy kérdőre vonjon. Tervezem erre a hétre,hogy bemegyek. Nagy probléma,hogy nem mentem be? Attól még tudok majd járni terhes gondozásra?
2009. márc. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim válasza:
100%
Nem vagy könnyű helyzetben, de van kiút. Bár nem írtad meg mennyi idős vagy,de ha nincs anyagi lehetőséged külön orvoshoz menni, az sztk-ba menj. Megvizsgálnak téged is és a babát is, hogy minden rendben van-e. Anyuddal próbáltál már beszélni? Mit mond? Párod nem akarja? Vagyí ha igen, akkor lesz rá mód, hogy eltartsa a babát? szia
2009. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 A kérdező kommentje:

Ez nekem is feltűnt,hogy pontoznak le titeket! Mire jó? Sztem az egyik legsegítőkészebb véleményeket pontozzák le,az nem érdekel,hogy nem a válaszra válaszolnak,mert az első soraikban válaszoltak mind,mostmeg már figyelemmel követik az eseményeket!!

Névtelenül könnyű kiélni magadat kedves lepontozó!!

2009. márc. 16. 17:17
 63/75 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, nem rossz indulatból,de a 3 oldalban mindenre van neked válasz. Bocsánat,de nem szeretném a nehézségeket újra felhozni,mert az elmúlt időkben akik folyamatosan itt voltak,még azok is tudnának neked felelni. Köszönöm és elnézést
2009. márc. 16. 17:20
 64/75 anonim ***** válasza:
91%
Hát, elég bunkó az, aki azokon éli ki magát, akik segíteni szeretnének egy fiatal lányon, aki kisbabát vár! Na, mindegy nem kell velük foglalkozni. Sokkal fontosabb, hogy Ti a kis pocaklakóval jól vagytok. Remélem sikerül valami anyaotthont találnod, ha otthon ilyen rossz a helyzet. Még mindig várom a választ, de lehet, hogy még egyszer próbálkozok a rádiónál. 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
100%

Szia!En is nagyon el vagyok keseredve!En vagyok az a kismama aki a Menedek Alapitvanyt irta es az elerhetoseget,aztan gratulaltam a kislegenyedhez!Az egyik valaszom 50% a masik 75% lett.Egy taplo,szemet aki mindenden segito,biztato-valaszadot lepontoz!De nem meri vallalni magat,ebbol latszik milyen "egyenes".

De most tenyleg te illetve ti vagytok a legfontosabbak!Olyan jo h ennyire eros vagy es bator.Sztem meg fog bekelni a parod,vidd el uh-ra ott majd latja a picurt es elfog olvadni a latvanytol:)!

Irtad h varolistas az egyik anyaotthon amit az egyik anyuka irt.Ram gondoltal,a Menedek Alapitvanyt kerdezted meg?Hat ez bizony kar,de lehet h protekcioval megtudnam oldani.Mindket szulom ott dolgozik,csak nem Pesten hanem mas orszag reszen.Apam raadasul vezeto.Megprobalom es azonnal irok eredmenyt.Biztos most a valsag miatt is varolistas.Ne aggodj,kozbe te is nezelodj!

Sok puszi.26 hetes kismami

2009. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:

Igen várólistás sajnos a Menedék,mert sokan szorulnak segítségre, a Lea otthon is azt írta,hogy most gyülekeznek a bajba jutott lányok nálluk is. Hát eléggé elszomorító,hogy ennyien vannak a én sorsomon.De próbálok legalább elbeszélgetésre időpontot kérni,hogy legalább megbizonyosodjak róla,hogy milyen helyek,illetve,hogy éljen a remény,hogy helyem lesz valahol.Azért szeretnék Pesten elhelyezkedni,mert a kapcsolatot mindenképp tartani akarom és fogom is anyummal,de a vidéki utazgatások azért nem pénztárcakímélők. Igaz még bíznom kell abban is,hogy a picur nem akar hamarabb kikukucskálni.

Az apukát nem tudom elvinni UH-ra,meg 1., megvan ijedve és ilyenkor nem bújik ki az odvából, 2., meg dolgozik mindennap,így nem tud eljönni se,ha akarna. De ha lehet a következő alkalommal kérek képet.

2009. márc. 16. 19:13
 67/75 anonim válasza:
93%

Szia !

Először is gratulálok neked a babához!.-)Nagyon sok jó választ kaptál,és sok erősítést.-)

Viszont arról nem olvastam a válaszok közt (lehet, hogy már tudsz róla , így bocsi az "okoskodásért")hogy 4 orvosi pecsétnek ( 4 alkalom a terhes tanácsadáson )meg kell lenni, hogy meg kapd az egyszeri anyasági segélyt(kb.64.000.-)Mivel már 28 hetes vagy erre igyekezni kell. Amúgy nem annyira vészes a korod.-)

Én 18 alig múltam, amikor az elsőt szültem, annak már 14 éve, most pedig egy fél éves picurkánk van, és így utólag mondhatom,ha tehetném sem csinálnék semmit másképp.

Vigyázz magatokra, és sok erőt, egészséget és jó pocakosodást nektek!.-)

2009. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
szia, mi újság van veletek?
2009. jún. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne:) Hogy vagytok? Mikorra írt ki a doki?

Apuka megnyugodott már?:)

2009. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:

Huhhh!

Én is már nagyon várom, hogy írj valamit, mert kiváncsi vagyok, hogyan alakult az életetek eddig!

Azt számolgatom, hogy mikorra is kell meglennie a kis bébidnek hozzám képest. Nekem még 8 hetem van. Ha jól sejtem, neked annyi már nincs. Sőt!

2009. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!