Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatalkorú vagyok, és terhes....

Fiatalkorú vagyok, és terhes. Már jó ideje tisztában vagyok vele, kb november óta, mivel nem jött meg. De még nem mentem el nőgyógyászhoz. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Azért nem mentem el,mert idegileg nem vagyok felkészülve,hogy leszúrjon vagy kérdőre vonjon. Tervezem erre a hétre,hogy bemegyek. Nagy probléma,hogy nem mentem be? Attól még tudok majd járni terhes gondozásra?
2009. márc. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
93%

Szia!DE JO:)!Ugye mondtam h mar valoszinu megfogjak tudni mondani h kisfiu v kislany!Szoval akkor kislegeny a pocaklako:)!Nekunk kislanyunk lesz:).De vegeredmenyben az a fontos h egezseges legyen,ugyi.Komolyan nagyon orulok,ez volt eddig a legjobb hir ezen a napon.

Nagyon vigyazz magatokra!

(Az a kismami voltam aki a Mamasotthont irta)

Sok puszi nektek: 26 hetes kismami

2009. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
100%

szia!


és anyud nem vette észre a pocidon?? 28 hetesen már szép kispocod van:-))) bátorság!!! szorítok érted és a kiskukacosnak is!

2009. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:

szia. biztos nem stimmel neki,hogy mekkora a hasam,mert pár napja is megemlítette amikor ültem,hogy akkora hasam van,mint egy 5hónapos terhesnek,aztán behúztam neki,de rossz szemmel megjegyezte,hogy így meg,mint egy 3hónaposnak.. tuti gyanakszik..

köszi :)

2009. márc. 13. 19:03
 44/75 anonim ***** válasza:
94%
mekkora poén lett volna, hogy jé és tényleg:)
2009. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
94%

Szia!Teljesen meglepett hogy 28 hetes vagy,szívből gratulálok.:D A doki kicsit mellétippelt 9-én azzal a 20 hetes tippjével.:)Tök jó hogy ennyire örülsz a picikédnek,aki már nem is olyan picike,hiszen közel van már a 30-ik hét.Mindenképp írd majd meg mit szólt a család,hátha mégis megpuhulnak a hírtől,és tudnak veled együtt örülni.Most olvastam a neten,hogy már kb.35 cm a babód és kb.1200g a súlya a 28-ik héten.:))Kis tünemény!Még egyszer gratula,és sok sikert ,meg boldog babavárást!

Egy 34 hetes kismama

2009. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Úgy örülök, hogy minden rendben:) A doki normális volt? Nem kérdezte, miért nem mentél eddig? Mire írt ki? És hogy fogják hívn a kis édest?:)

2009. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
94%
És mit szólt anyukád? (ha már mondtad neki?)
2009. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
94%

Mi van veled?Hogy vagytok?Gratulálok a picihez és nagyon sok bátorságot, erőt és szeretetet kívánok neked/nektek!

És ne aggódj!Lehet hogy most mindenki utál és talán megvet hogy egy ilyen fontos dolgot eltitkoltál és egyedül döntöttél, ha megszületik a pici, mindenki el fog olvadni.Főleg a büszke apuka.

2009. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
95%
Szia!Én új válaszoló vagyok!Gratulálok a babádhoz.Hát én biztosan nem tudtam volna ilyen sokáig titkolni,nekem elégé nagy hasam volt,és végig rosszúl voltam.Nekem is fiaim vannak.Egy 5 éves és egy 5 hónapos.26 éves vagyok,viszonylag én is korán szültem.Biztosan lesznek nehézségeid a babával,magamról tudom,mert az első babámmal az első hetek-hónapok nehezen teltek,mert tapasztalatlan voltam.De megéri hidd el,ők az én szemem fényei.Ha bár milyen tanács kell,nyugodtan írj.És a párodnak hogy hogy nem tünt fel a hasad?Vagy már nem olyan szoros a kapcsolatotok?
2009. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 A kérdező kommentje:

Sziasztok! most mondtam el pár órája a hírt. Háááát mit is mondjak, ahhoz képest anyukám annyira könnyen vette,és olyan jó érzés volt. Csak az a megjegyzés fájt,hogy ugye nem akarom megtartani,mert hogy ő tud olyan embert,aki vágyik babára,és nem lehet neki. Én teljes meggyőződéssel mondta,hogy bárhogy is alakul a fiamat nem adom senkinek!Megoldom! De belement,hogy elmehessek anyaotthonba,de megkért,hogy amíg annyira nem rí le rólam,hogy babát várok,addig maradjak otthon,mert nem akar elveszíteni. Szóval segítséget várok,hogy találjak egy normális anyaotthont,ami rendezett,és Bp.-en van,vagy legalább a környékén,Én is nézem folyamatosan,csak amiket eddig találtam az egyik várólistás,amit egy kedves anyuka ajánlott itt,a másik meg Érden van.


A párom viseledése engem cseppet nem lepett meg! Az úgy alakult,hogy néztük a tv-t és nekiment a pocakomnak,én meg lecsesztem,hogy a hasamat ne ütögesse kicsit se,erre rákérdezett,hogy mi van terhes vagy? 3x megkérdezte,mire a 4.nél mondtam hogy igen. Szintén a levegő megfagyott mondta öltözzek visz tesztet venni,fel kellett világosítanom a dolgokról,és amikor befejeztem. Fogta magát és elment. Rá egy órával felhívott,hogy elmondta otthon és az anyja azt mondta,hogy vegyen akkor feleségül. Ez a hülye meg belement,és nekem is kijelentette,hogy DNS tesztet akar(hogy minek azt ne kérdezze senki,mert ő életem nagy szerelme)és ha valóban az övé,akkor elfog venni és punktum!


Így alakultak a dolgok. Valahol örülök,hogy anyukám ilyen jól vette,de remélem,hogy azért belül nem tört össze teljesen.

2009. márc. 15. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!