Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, rátok voltak féltéke...

Kismamák, rátok voltak féltékenyek azért, mert babát vártok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a mai világban nehéz összehozni, hogy minden adott legyen anyagilag, jó kapcsolat legyen stb. Mi hál isten nagyon szerencsések vagyunk, mert 23 évesen tudtunk minimális szülői segítséggel házat venni, jó munkánk van és nagyon szeretjük egymást. Néhány sikertelen hónap után végre úton van a babónk is. Sajnos azt tapasztalom, hogy több közelebbi ismerősöm, akiket barátoknak hittem féltékenyek rám ezmiatt és a legkevésbé sem örülnek velünk együtt. Az egyik lányt valamennyire meg is értem, mert próbálkoznak, de nem sikerül, ő nyilván a fusztrációját éli ki rajtam. A másik, akin észrevettem ő is szeretne már gyereket, idősebb is nálam néhány évvel, de se a kapcsolata nem stbil, se anyagilag nem állnak úgy, hogy gyerekük legyen. Nem értem mire jó ez az irigykedés, inkább minek nem tesz azért, hogy jobb legyen nekik is?

Az irigységüket abban veszem észre, hogy pl.mikor mesélek nekik valami kellemes dolgot a babócáról akkor fapofával néznek és kb.belém akarják folytani a szót, de bezzeg mikor nem rég rosszul voltam, mert volt egy kis gyulladásom annak szinte láthatóan örültek neki. Ti találkoztatok a terhességetek alatt ilyen mérgező emberekkel?


2022. jan. 19. 12:38
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk csak érettségivel, multinál, kétlem azt a jó fizetést. Hacsak nem targoncás a kérdező, de akkor meg nehéz lenne a csajoknak a babócáról mesélni hosszasan.
2022. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is 24 évesen , tehát fiatalon szültem, nem éreztem féltékenységet másoktól.

De tisztába voltam vele, hogy szerencsés vagyok, hogy mind a két felől kaptunk nem csak anyagi de lelki támogatást is és érettnek éreztük magunkat a feladatra. Ezt mindig nagyon szerényen és visszafogottan kell kezelni szerintem, nem lehet kérkedni vele.

Sajnálom de a leírás alapján nekem is kicsit ellenszenves vagy, lehet rosszul jön át, de inkább csak idegesíted őket, nem biztos hogy féltékenyek.

2022. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!