Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket kivántatok nagyon a...

Miket kivántatok nagyon a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés
Nekem most a folyamatos kedvencem a fagyasztott eper,görög joghurt,méz és a kínai kaja 😁
ma 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első trimeszterben kb semmit, mindentől rosszul voltam amit amúgy imádok. Csak főtt rizst meg nagyon natúr ízű dolgokat bírtam megenni. Utána meg minden vackot kívántam, amit amúgy nem is szeretek. Édes péksüteményeket, csokit, mű kajákat (meki). Mivel amúgy elég egészségesen étkezem, nem értettem mi történik velem és komoly lemondásokkal járt az egész. Nemet mondani a szemét kajára és magamra erőszakolni a zöldséget 😀 Olyan szinten kívántam az édeset, hogy egy alkalommal nem bírtam magammal és nyáron a magnumot -miután lerágtam róla a csokit- kristálycukorba forgattam. 🤦🏻

Fiam és lányom is van, mindkét terhességemnél ugyanez volt.

ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, amit általában, talán a tzatzikit egy kicsit jobban, mert segített a gyomorégés ellen.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy amit alapból szeretek azt most én sem nagyon eszem.

Még a koviubi leve nagyon frissítő hányinger esetén nekem.

ma 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Barack és fagyi.

A barack annyira, hogy a piacon miután kifizettem, rögtön bele is haraptam. Nem bírtam ki!

A fagyiról még annyit, hogy nem vagyok egy nagy fagyis, sőt, ha már nincs 40 fok, nem eszem. Ehhez képest decemberben is vettem egy doboz jégkrémet. Nem ettem sokat belőle, hanem minden nap egy evőkanálnyit nyalintottam belőle.

ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tejet. Előtte nem bírtam meginni egy pohárral sem, maximum joghurtot ettem, de tejet magában sose ittam. Terhesen napi egy litert megittam, hihetetlen jól esett. Volt, hogy sétáltam, bementem a boltba, vettem egyet és kiültem a parkba vele. Ez kb 9 hónapon át kitartott végig, azóta megint nem ittam egy pohárral sem.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál: Savanyú zöldalmás gumicukor


Kislányomnál nem volt ilyen különösebben

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem volt semmi különös. A lányomnál inkább édeset (főleg csokit), a fiamnál változó volt, vmikor édeset, vmikor meg sósat, húst. De a csípős ételeket is jobban kívántam.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az édességet, cukros dolgokat (sosem voltam kifejezetten édesszájú).

Persze jött a GDM, onnantól főleg csorgott rá a nyálam, mert tudtam, hogy tilos.

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!