Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen nagy volt a hasa...

Kinek milyen nagy volt a hasa az első terhességénél 16 hetesen?

Figyelt kérdés
szept. 26. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem végig óriási. 16hetesen még határeset, hogy dagadt vagy terhes, de inkább terhes.
szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen még semmi nem látszott rajtam, 20 hetesen úgy néztem ki kb. mintha kicsit többet ettem volna, a végén sem volt nagy hasam, 40+1 hétre 3200g/52 cm-rel született a kislányom.
szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én akkor még nagyon kövér voltam, szóval a 30. hétig nem is látszott, hogy terhes vagyok.
szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha feszülős ruhát vettem fel 16 hetesen már teljesen egyértelmű volt, hogy terhes vagyok. Nagyon vékony voltam, úgyhogy nagyon egyértelműen terhes hasasan gömbölyödött ki belőlem, nem lehetett hízásnak nézni.
szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én minden héten fotóztam a hasam onnantól, hogy tudtam, hogy terhes vagyok. Visszakerestem, 16 hetesen lapos volt a hasam :D
szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16 hetesen nem volt nagy hasam az elsőnél, se a másodiknál. A 3. babánál a legnagyobb a hasam, hamarabb is látszott rajtam🤣
szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nagy hasam akkor meg, de a 20. hettol kezdve egyre nagyobb es nagyobb lett. Mar a 28. het korul kerdezgettek, hogy mikor fogok szulni, biztos csak napjaim vannak hatra. 🥲
szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem az első, sem a második terhességem nem látszódott még ilyenkor. Akik nem tudták, bőven a 6. hónap után vették általában észre, pedig nem vagyok kövér, csak tél volt és a pulóver takarta.
szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16 hetesen még inkább hasra hizasnak látszott, 17 hetesen kezdett kb terhes has formája lenni, 26 hetesen pedig már azt hitték, másnap megszulok. oriasbebit szültem :)
szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nabygin szépen köszönöm mindenkinek a válaszát. Azért kérdeztem mert nekem már latszik higy terhes vagyok. Nem voltam azelőtt se kövér se vékony de már észrevehető hogy hordozok valakit a szívem alatt. És neketek mikor kezdett megmozdulni??.
szept. 26. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!