Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen nagy volt a hasa...

Kinek milyen nagy volt a hasa az első terhességénél 16 hetesen?

Figyelt kérdés
szept. 26. 10:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9es vagyok. A mozgását a 19. Héten éreztem először, mintha apró buborékok pattantak volna ki a hasfalamon. Pár hétre rá már erőteljes rugasokat éreztem 😄 de nem olyanokat, amiket itt szoktam olvasni, hogy fájt a kismamának. Nekem a végén se fájt, pedig tényleg brutál nagy, erős babám volt. Végig jó érzés volt a mozgása :)
szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem már ilyen buborék szerű valamiket korábban is éreztem, de 18 hetesen egyértelműen rúgott egyet, amikor a metrón ültem. (kis bökésnek érződött.) Az volt az, amikor már biztos voltam benne, hogy ez a baba volt.
szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag vékony voltam, 55 kiló körül, volt egy kevés felesleg a hasamon, de nem sok. A 16. héten már valami kezdett látszódni, de még nem volt feltűnő egyáltalán. Igazából a 30.hétig simán el tudtam takarni egy picit bővebb szabású (nem méretekkel nagyobb) ruhával. A 30.héten nőtt nagyobbat a hasam, most már le se tudnám tagadni (nem mintha akarnám)
szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mozgást én is a 19.héttől éreztem.
szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont akkor volt az osztálytalálkozónk, úgyhogy emlékszem rá… már látszott, hogy baba van a dologban. Amikor odaértem mindenki gratulált, nem azt vizslatta meghíztam-e. :)

Hogy mikor mozdult meg, azt nem tudom megmondani, valamikor a 20. hét környékén.

szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20.héttől kezdett el nőni a pocakom. :)
szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan befelé homorult a hasam, mert alapból vékony/normál testsúllyal kezdtem a terhességet, de a 14. hétig mindennap hánytam és étvágyam sem volt, szóval a 16. héten 5kg mínusznál jártam :D A baba még nem látszódott, pedig éreztem nagyjából akkoriban már odabent motoszkálni, mintha kis pillangó verdesne bent :) 22-23. heteken kezdett el úgy NAGYJÁBÓL látszódni a pocak, 18-19. hetek környékén volt az a "teleette magát" hatás feszülős ruhában.


Szerintem baromira sok múlik a testalkaton, és nem csak azon, hogy túlsúlyos vagy vagy sem, hanem a magasság, úgy általában a felépítés, szerintem filigránabb lányokon hamarabb látszik, mert nem tud hova elbújni a gyerek :D Én meg nem vagyok vaskos, soha nem is voltam, de azért volt helye a babának bőven.

szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Rajtam 16 hetesen nem látszott semmi és nem is éreztem magam terhesnek.

A 20-21. héten kezdtünk látni valamit a férjemmel a hasamon, de azt meg egyik napról a másikra, hirtelen.

szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem volt. 20 hetesen kezdett el nőni, de akkor is alig. Végig nagyon kicsi hasam volt, ha felvettem egy kabátot, nem is látszott, hogy terhes vagyok.
szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A 18. vagy 19. héten éreztem először, de tényleg ilyen buborékos pattogás, csikizés volt. A férjem először a 25. héten érezte a kezével, neki onnantól lett "valóságos" a dolog. De utána bárki odatette a kezét, nem mozdult, csak nekem, a férjemnek is nagyon kellett lopakodni, ha érezni akarta.
szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!