Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti mikorra vagytok...

Kismamák ti mikorra vagytok kiìrva? Hogy bírjátok a terhessèget?

Figyelt kérdés

ma 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap van még elvileg hátra. Elvagyok, mióta nincs kánikula, sokkal jobb a helyzet. Most már könnyebben fáradok, derék, hátfájás van pár napja, ha sokat ülök. A vérnyomásom kicsit magas, időnként szédülök, kezdek sokszor pisilni járni, alvás változó. Szerencsére más problémám egyelőre nincs, ezek meg bőven kibírhatók. A baba most kezdett igazán erősen rúgni, sokszor kellemetlen, ha úgy erőből mozdul. A hasam kb.egy hete eléggé nőni kezdett, eddig nem volt túl nagy. Már eléggé be vagyok sz@rva a szüléstől. 🤭
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De jó hogy már a 31-32. hétben vagy. :-) lassan itt a vége. A hasad szokott kemènyedni?

Nekem is mostanában nőtt rengeteget a pocim, de én még csak a 28. hétben vagyok. Most pl borzasztó fáradtan. Talán az időjàrás miatt is.

ma 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

December elejére vagyok kiírva.

Savam rettenetesen sok, folyton ég a nyelőcsövem.

A vérnyomásom, pulzusom szórakozik, fáradni én is nagyon könnyen fáradok.


Aludni viszont nem jól alszok, állandóan pisilni járkálok.


Nem bánnám, ha már december lenne.

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Kitartást. Én is a decembert várom már. 😂 Szedsz Ludeát? Az sokat tud segíteni a sav problémákon.
ma 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogorvos nem írta fel (mert ott próbáltam íratni.)

Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, hátha.

Kitartást neked is :)

ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 a háziorvos is felirja szívesen, hívd fel es felteszi a felhőbe. :-)
ma 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi, megpróbálom :)
ma 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvileg december 7-re várjuk a kisasszonyt, de én reménykedem egy 38. heti debütálásban, mint a bátyusnál volt :)


Savam nekem is van de szerencsére egyelőre csak hébe-hóba, olyankor ülök a sötétben és ropit ropogtatok. Az segít.


Állandóan pisilhetnékem van, ráadásul a baba is folyton a hólyagomon táncol.


Nekem az ülés ami katasztrófa. Ilyen bajom az előző terhességemnél nem volt. De borzasztó érzés a földre ülni a kisfiamhoz, egy éttermi ebédet végigülni, vagy egy 40 perces autóút.

Hiába a magnézium, húzódik, görcsöl a hasam.

ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!