Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamak hogy vagytok...

34 hetes kismamak hogy vagytok? Hogy birjatok a terhesseget? Sokat mozog meg a baba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi köszönjük, nagyon jól vagyunk, igazándiból az elmúlt napok voltak eddig a legjobbak a 34 hét alatt. Holnap töltjük egyébként a 34. hetet.

Sajnos nagyon hamar elfáradok. :(

Végre nem zabálok...:) Az alvás se megy olyan könnyen, de még elviselem. A baba nagyon sokat mozog, hullámzik a hasam. :)

Ma összepakoltam a táskámat, biztos, ami biztos, meg amúgy is türelmetlen vagyok már, persze maradjon még bent 6 hétig...

Ti hogy vagytok? :)

D.

2012. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babám még sokat izeg-mozog,főleg este-éjszaka.Alig alszok vmit,én nem bánnám ha 2 hét múlva már velünk lenne.

Szoba berendezve,ruhácskák kivasalva,táska bepakolva...nekem ez az időszak a legjobb a terhességben,az elején nagyon hánytam.

36hetes km :-)

2012. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok .

huu nekem is nagyon hullamzik a hasam meg minden :) izeg mozog a baba :) en is holnap leszek 34 hetes.

mar alig varom a nagy napot en mar megint most kezdek enni eddig is csak egy darabik nem annyira


jo baba varast mindenkinek :)

2012. jún. 10. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:

én a 35. hétbe kezdek de azért írok :D

az alvás nekem is nehézkes, mert 2-3x kelek fel pisilni és néha a rugkapálásra kelek fel.

evéssel szerencsére nekem sincs gondom, kívános nemnagyon vagyok.

az időjárás változékonysága kikészít, néha olyan hulla vagyok, hogy egész nap feküdnék, ha lehetne


boldog babavárást és könnyű szülést mindenkinek

2012. jún. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!