Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tágulás anélkül h9gy el...

Lehet tágulás anélkül h9gy el ment volna a nyákdugó?

Figyelt kérdés

pár hete erősen fáj a szemérem csontomnál lent, a farcsontom és néha ha sétálok olyan erősen húz a hasam le mintha mindjárt kiesne a gyerek.( Tudom hogy lehetetlen, az első szülésem kemeny 30 óra volt )

Lehetséges hogy esetleg nyitva legyen a méhszáj esetleg lássa lassan tágulás legyen ?



ma 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. De szamit valamit, ha ki vagy tagulva? Csak mert en hetekig 2 ujjnyira voltam es aztan inditani kellett a 41. heten 🥲🥲

Amugy nekem is olyan erzesem volt vegig, mintha kiesne a gyerek, olyan lent volt :D

ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. Már jócskán vajúdtam, mikor távozott a nyákdugó.
ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Számít, sokat, legalábbis a lelkemnek 😅 az előző szülésnél 1 ujjnyi voltam és már a falat vakartam annyira fájt. Ha most nyitva lennék már akár 1 újjra.. Te jó ég, nagyon boldog lennék
ma 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél sem találkoztam nyákdugóval
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!