Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostisok! Izgulunk egyutt?...

Clostisok! Izgulunk egyutt? Mikor kezdtetek? Kezditek?

Figyelt kérdés

Mikor teszteltek??? Minden erdekel. Remelem van rajtan kivűl legalàbb egy valaki ,akivel izgulhatok.

Sokat olvasok itt. Sok a clostis kismama es babàra vàgyò nő! Hát.. feltettem a múlthèten kèrdèst egy választ kaptam rá!


Remelem most többet kapok!



2017. febr. 19. 11:43
 71/91 A kérdező kommentje:
Tiszorepedestol duphastont kaptam pozi teszttol utrot napi 2x1
2017. ápr. 29. 20:20
 72/91 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Closti mentes hónapban vagyok, ma vagyok a 13 ciklusnapon, de már a menstruáció óta fájnak a melleim. Volt valakinek ilyen? Lehet hogy a closti mellékhatása?
2017. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem nem fajt sosem a mellem se clostival se nelkule. Csak most terhesen.:)
2017. ápr. 30. 11:13
 74/91 A kérdező kommentje:
Mar nem faj es ugy nez ki nem hiaba. 5+2 nél csak 3mmes a petezsák
2017. máj. 3. 19:51
 75/91 anonim ***** válasza:
Az a normálisnál kisebbnek számít?
2017. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 A kérdező kommentje:
Már 12mm es kellett vna legyen szikhólyaggal. De a vervetel kimutatja h elhalt. Szval abbakell hagyni a progeszteront.:(
2017. máj. 5. 15:14
 77/91 anonim ***** válasza:
Jaj, ne. :( Annyira sajnálom. Nagyon szorítottam érted így ismeretlenül is. :(
2017. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 A kérdező kommentje:
Koszonom remelem nem kell mutetes befejezés. Bar ilyen pici csak kijon..:(
2017. máj. 5. 18:21
 79/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én első sorban tanácsot szeretnék kérni. Menstruáció előtt vérzek 4-5-6 nappal a ciklusaim pedig átlag 35 naposak. Ebből következtettem, hogy progeszteron hiányom van. Az első nőgyógyász akinél voltam adott egy csomó beutalót, hogy menstruáció 3. napján menjek vérvételre, aztán uh majd ovukor megint vérvétel stb procedúra.. A második nőgyógyász egy magán endokrinológus felírta a clostilt 3 havi kurát. És ha nem jön össze a baba akkor menjünk a nagy kivizsgálásokra.

Na most nagy dilemmában vagyok, hogy mit csináljak mert azt olvastam, hogy orvosi felügyelet kell a closithoz... Viszont a doki nem mondott ilyet.

Még nem kezdtünk bele a baba projektbe mert esküvő után szeretnénk ami két hónap még, illetve azért kezdtem el a progeszteron hiány után nézni mert ugye vetélést okozhat a hiánya.

Valamint azt sem teljesen értem hogy a closit peteérést segít, de nekem a progeszteront kellene kezelni... Vagy lehet a ciklusukból következtetett arra hogy amúgy peteérésem sincs. Azt mondja jó esetben a closit mindent rendbe hoz nálam.

Lehet még egy nőgyógyászhoz el kellene mennem.

Tud valaki tanácsot adni?


Réka

2017. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:

Szia Réka! Nem kellett vna másik doki. Az első nagyon is jól tette h vizsgálatokra kuldott. A clostit valoban csak ugy szabad szedni . Nekem pl eleg nagy cisztám lett tole. Nem erdemes kockáztatni. Megneznek vervetelen es ott ugyis kiderul a progid ha kell potlas ha nem kell ugysem adnak max ha mégis verzel vagy barnázol. A dokid után menj. Csak keress olyat,akiben megbizol. De ez h elotte verzel stb nem biztos h progihiany . Jobb vérvételen kideríteni. Amelyik doki a hasára üt és felirja a clostit igy az azt mondom iszonyat felelotlen, meg az is ,aki szedi(pedig tudja h orvosi felugyelettel engedett csak..)

Szoval ha tanacsert jottel en azt mondom.csinald vegig a procedúrát , feleslegesen ne piszkáljatok bele a hormonjaidba. Hogy van e pés megmutatja a 3. Es 21.napi vérvetel. Vagy uh kovetes a ciklusod kozepen kb.

Szval erdemes végig csinálni inkább ezt, mint összekutyulni valamit clostival! Ha csak a progiddal van baj a peteereseddel nem biztos. Remelem segíthettem.:) puszi

2017. máj. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!