Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostisok! Izgulunk egyutt?...

Clostisok! Izgulunk egyutt? Mikor kezdtetek? Kezditek?

Figyelt kérdés

Mikor teszteltek??? Minden erdekel. Remelem van rajtan kivűl legalàbb egy valaki ,akivel izgulhatok.

Sokat olvasok itt. Sok a clostis kismama es babàra vàgyò nő! Hát.. feltettem a múlthèten kèrdèst egy választ kaptam rá!


Remelem most többet kapok!



2017. febr. 19. 11:43
 51/91 anonim ***** válasza:
Szia! első vagyok! Én is elkezdtem a második kúrát, most vagyok a 13. ciklusnapon. Ezenkívül tegnapelőtt voltam koponya MR vizsgálaton, mert mikroadenomára tippel az endokrinológus. Nekem magas volt a prolaktinom, azért nem jött eddig össze a baba. Lassan 3 hónapja szedek rá gyógyszert.
2017. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:

És ez a mikro...(bocsi nemtudtam megjegyezni mi ez) ez vegulis mi? Sulyos dolog vagy mivel jar? Drukkolok, hogy rendben legyetek :) írj majd kesobb is hogy, hogy alakultok.

Utolsó elotti h vagy?:)) :P

2017. ápr. 1. 21:06
 53/91 anonim ***** válasza:
Agyalapi mirigy daganat a másik neve. A prolaktint is a hipofízis termeli, csal nálam kicsit sokat. Na ma meg tuti peteérésem van. Szétszakadok, úgy fáj a hasam alja. Kisugárzik még a vesémbe is. Tuti a clostitól.
2017. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:

sziasztok! én is clostys vagyok! márciusban szedtem be az első adagot, kaptam ovitrelle tüszőrepit, sőt duphastont is. jövőhét csütörtökre (április 13.) nem várom.


drukkolok mindnyájunknak!

2017. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Értem hat nem hangzik valami jol. Drukkolok h legyen baba!:/

Szia kedves utolso enis marciusban kaptam eloszor , ez a 2.kúra úgy volt h ma megyek dokihoz de lemondta ! Hetfon megyek. Ez a 14.cnapom. a multkor 17.nap volt repedes es 14 napon voltak szep tuszoim.(19.7 es 18mmes)

2017. ápr. 7. 13:03
 56/91 A kérdező kommentje:

Sztem ma van ovum, [link]

Az erosebb a mai masik tegnapi!!!:)

2017. ápr. 8. 17:06
 57/91 anonim ***** válasza:
Ovuláció nem akkor van, amikor a legerősebb, hanem aznap, amikor a legerősebb után már halványodik.
2017. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
Tehát ha holnap már gyengébb lesz, az a nap az ovuláció napja.
2017. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 A kérdező kommentje:

Az a tuszorepedes ma LH csúcs van tudom. 2 év alatt ezt azert megjegyeztem :) csak igy azert hosszabb leirni ugyis tudja mindenki kb hogy ez h van aki fent van ezen az oldalon!:)

Veled miujsag? Babát szeretnétek?

2017. ápr. 8. 19:07
 60/91 anonim ***** válasza:
hőgörbét vezet valaki közületek? első, vagyis sokadik voltam :-) Legközelebb úgy írom hogy a prolaktinos
2017. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!