Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostisok! Izgulunk egyutt?...

Clostisok! Izgulunk egyutt? Mikor kezdtetek? Kezditek?

Figyelt kérdés

Mikor teszteltek??? Minden erdekel. Remelem van rajtan kivűl legalàbb egy valaki ,akivel izgulhatok.

Sokat olvasok itt. Sok a clostis kismama es babàra vàgyò nő! Hát.. feltettem a múlthèten kèrdèst egy választ kaptam rá!


Remelem most többet kapok!



2017. febr. 19. 11:43
 21/91 anonim ***** válasza:

9es vagyok.. :) csináltam ma reggel egy clearblue digi tesztet ami negatív lett. elvileg 23re nemvártam de a closti miatt később volt ovum gondolom kitolta.. ha így nézzük akkor holnap lenne esedékes a mensi, 28napos ciklus helyett 33napon.. reggel mértem hőt , 37,1 volt.. gondolom a halvány pozi teszt kedden az fals volt...

de szurkolok mindenkinek :))

2017. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim válasza:
Szia,nekem az 5.ciklusnapomon kellett elkezdenem,semmi mellekhatas nemvolt.
2017. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim válasza:
Es lehet neked a kicsi adag is eleg ahhoz,h baba legyen!!nem hiaba remenykedsz!! Pozitivan kell hozzaallni😊
2017. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 A kérdező kommentje:

Szia 9-eske màr vàrtalak. :-) es csokkent a hőd? Mert csak azt ìrtad h mennyi. Baratnom is nagy homeros volt, babàsan se volt 37-es a hője, hanem 36,8 :)

Nem a 37 a lenyeg hanem h novekedjen es maradjon ugy. De te tudod mert homerozol. Csak gondoltam megírom! :)

Utolso IGAZAD LEGYEN ÀM.:))) koszonom h megirtad :) igyekszem pozitivan hozza allni! :) ti szedtek melle e vitamint? D vitamint? :)

2017. febr. 26. 14:38
 25/91 A kérdező kommentje:
Utolsò, Neked lett babàd?
2017. febr. 26. 14:39
 26/91 A kérdező kommentje:
Maskor a 4.nap estere vagy 5. Nap reggelre elmulik a menzeszem. Ma 6. NaNa reggel volt megint valami. Meg tegnap ossze vissza neha par foltocska. Closti teheti? Vagy h amugyis nehezen jott meg 46.ciklusnapra?
2017. febr. 26. 14:43
 27/91 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kivel mi újság? Én sajnos úgy jártam, hogy lekéstem a nőgyógyászt. Sajnos túlóráznom kellett, és mire hazaértem a doki már lelépett. Szóval nem tudni, hogy most lett e peteérés, vagy ciszta a Clostitól. A hőmet vezetem, ami már 8 napja fent van. Csütörtökön tudok menni csak dokihoz.
2017. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 A kérdező kommentje:
Szia orulok, hogy írt valaki!:) Drukkolok Neked!!:) attol meg sikerulhet! Azon nem mulik h uh nem volt. A hod csodas :) csak le ne essen.:/ en egesz jol haladok. 19.7mmes es 18mmes tuszoim voltak 2 db. A 14.cnapon. 16.cnapon pozi ovuteszt es aznap meg 17.nap eleg élénk petefészek fájfalom.:) most 4.dpon vagyok és a hőm gyonyoruen megy fel! Ma mar 37.7 :)
2017. márc. 12. 18:23
 29/91 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azóta túl vagyok az 5. és egyben utolsó sikertelen inszemináción. :) Többé nem kell szerencsére Clostilt szednem, sem a témát erőltetnem.
2017. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 A kérdező kommentje:
Szia. Ezt h erted? :O feladjatok?
2017. márc. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!