Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostisok! Izgulunk egyutt?...

Clostisok! Izgulunk egyutt? Mikor kezdtetek? Kezditek?

Figyelt kérdés

Mikor teszteltek??? Minden erdekel. Remelem van rajtan kivűl legalàbb egy valaki ,akivel izgulhatok.

Sokat olvasok itt. Sok a clostis kismama es babàra vàgyò nő! Hát.. feltettem a múlthèten kèrdèst egy választ kaptam rá!


Remelem most többet kapok!



2017. febr. 19. 11:43
 31/91 anonim ***** válasza:
első vagyok! sajnálom :-( de gondolom most jön majd a lombik. Az azért sokkal esélyesebb. Nkem meg szúrkál a petefészkem, olyan mint amikor peteéréskor szúr. Hát nem tudom, sok reményt nem fűzök hozzá, szerintem bazi nagy cisztákat csinált, azért szúr. Olvastam, hogy a ciszta is fent tudja tartani a hőt, szóval ebben sem bízom
2017. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:
Az igaz a ciszta is fent tartja mivel nemtud megjonni tole vagy csak sok erolkodessel..
2017. márc. 13. 18:07
 33/91 anonim ***** válasza:
neked valami tüneted nincs?
2017. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:

sziasztok,9,21es vagyok :) nekem a closty bekavart a ciklusba ,plusz a fals pozi teszt megviselt kissé,ezért úgy döntöttem hogy nem kezdem el a második gyógyszeres hónapot,pihenek kicsit :) vettem egy pg ovu mikroszkópot és várom hogy megérkezzenek a vaterás ovu tesztek :) kb a héten kéne ovunak lenni(ha lesz egyáltalán) és azt terveztem hogy jövhéten megyek dokihoz :)

Szurkolok mindenkinek :)

2017. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:

Nem nincs tunet ez csak a 6.dpo.:/ :)

Ertem hat closti nem csinal fals pozit. Sot nincs is fals pozi a dokim szerint nem erzekel mast csak a hcgt a closti meg azt nem termel es nem is tartalmaz

..:) de sok sikert a mentes honapban is sikerulhet. A clostilbegytnek nyújtott hatása van. Nagyon drukkolok Nekedis. :) gyere majd neha es irj nekunk.:) es fastest.hurol rendelek valahogy a minosege kicsit jobb es nem igazan dragabb. Talan 10ftokkal.:) annyi a tunet h ugy erzem mindjart megjon.:(

2017. márc. 14. 12:33
 36/91 anonim ***** válasza:

"Szia. Ezt h erted? :O feladjatok?"


Jelenleg úgy vagyok vele, hogy fel, semmi kedvem a lombikhoz, meg már az egész témához. De ha feliratkozunk a tb-s listára (mert fizetősre nem vagyok hajlandó annyi pénzt kiszórni), akkor is van egy év nyugalmunk minimum.

2017. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ma csináltam egy ovu tesztet. Totálisan pozitív lett. Most ez mi?? 11 DPO-n vagyok. Hőm még fent van, bár ma már csak 36,9 volt
2017. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 A kérdező kommentje:

Sajnalom utolsó előtti!!:( remélem azért babas leszel.:(

Utolso ,nemtudom en sokszor lh jósteszteltem mindig megjott vegul.:( de nalam lehet beválik. Tesztelj hCg teszttel!!:) drukkolok. Esélyes vagy amig cover line/ alapho ala nem megy a hőd

2017. márc. 15. 19:35
 39/91 anonim ***** válasza:

kivel mi újság azóta? nekem még nem jött meg, pedig a hőgörbe szerint ma kellene.

Első voltam

2017. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 A kérdező kommentje:
Ma 10.dpon nega teszt. Am semmi.megfog jonni erzes 7dpo óta kb.
2017. márc. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!