Ki nem várja november 5-6 környékén?
Drukkolok B!!! Na meg mindenkinek!! Fel ne adjatok amíg nem jön meg!! De nem fog!!!!
Nekem ma folyamatosan olyan érzésem van hogy mindjárt megjön. 3.napja vizes folyasom van amit nem tudok mit jelent de már nem is agyalok. Fajdogal a mehem is.
Nem tudom hogy teszteljek e reggel!? Vagy csak kedden (az biztosabb)?
Èn a te helyedben tuti tesztelnèk,ìgy is nagyon gondolkodom hogy èn teszteljek e holnap,van bőven itthon tesztem meghàt nem tart semeddig venni mèg ha elhasznalnàm 😂😂 azt ìrja a teszt hogy 5 nappal előtte 96% azt hiszem, viszont a 4.nap az ugyan ùgy 99% mint a 3 2 ès 1 nap.hàt nemtudom, ki kène bìrni tudom de annyira türelmetlen vagyok. Semmi tünetem nincs,bàr nem is nagyon figyelem magam mert nagyon elfoglalt vagyok. Talàn a mellbimbòm kicsit èrzekeny,de nagyon kicsit,nem akarom hitegetni magam,de a hàlòingem amikor hozzà èr olyan furi èrzès,sőt egyik nap olyan volt hogy àtjarta valami mintha folyna belőle valami,persze semmi,csak olyan èrzès volt. Ilyesmi egyèbkènt is kèsőbb erezhető ugye?
B
Ismerős érzés 😅
Tegnap megtapiztattam a férjemmel a cicim ... hogy ő is érzi e. A tejmirigyek mintha duzzadtabbak lennének. (Ez lehet biztos premens tünet is, így nem hitegettem magam)
A másik amit írsz az olyan mintha belövelne a tej. Nekem is szokott néha lenni. Ugye en tudom mi ez mert már szoptattam. En is mindig oda kapok higy akkor most nedves lesz a polom. 😆 de nem, csak olyan furi.
Bocsi ha néha nem úgy jön ki a ragozás vagy valami mint ahogy helyes lenne de a telom mindig kijavit. És van hogy nem veszem észre.
P.
Már csak 1-2 nap és kiderül... Drukkolok mindenkinek!
J.
15-ös! Akkor halkan gratulálok! 😍
J.
Sziasztok!
15) halk gratula!
Na csajok! Teszteltem reggel. Predictorral. Csatolom a kepet!
Egyből ott volt a 2.csík. 😍😍😍😍😍
Annyira boldog vagyok!! Remelem minden rendben lesz és nem fals pozitív vagy csak kémiai.
Drukkolok mindenkinek!!
Woooow kérdező! Gratulálok! 😍
J.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!