Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
 81/93 anonim ***** válasza:
Még ne aggódj! Szikhólyag van, az szuper! Nem feltetlenül van ilyenkor embrio. 1-2 hét és lesz, szívhanggal. Drukkolok! Amúgy lehet, màskor fogant, későn àgyazódott... Bármi. A kalkulator az utolsó menzesz után számol, máshogy nem tud.:)
2014. szept. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
D voltam:)
2014. szept. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


8:30-kor már dokinál voltam.

Petezsák és szikhólyag van,mást nem látott a doki, van hematóma a petezsák alatt sajnos :(

Az, hogy a vérzés most hormonális ok miatt volt, vagy jelzett a szervezetem, hogy most lett volna aktuális, nem tudni. A hematóma is ürülhet. Kaptam Utrogestant, 3x2 golyót. Azt írta a doki a a papírra, hogy 5-6 hetes terhesség. 2 hét múlva kontroll.

Aggódom, mert embriót nem látott :(

Most már csak kis barnázás van.


Ki hogy van? Ma is tesztel valaki, ugye jól emlékszem? :)

2014. szept. 5. 09:56
 84/93 A kérdező kommentje:

Képet is kaptam

[link]

2014. szept. 5. 09:56
 85/93 anonim ***** válasza:

Hatalmas gratula neked es kivanom, hogy minden jo legyen veletek ! :) en ma otodiken " nem varom" most mar mondhatom igy is , mert igazabol nekem az otodik babam lenne es nem regen fogalmazodott meg bennem ,hogy igen lenne hely a szivemben meg egy kis eletnek . :) legkisebbem es a tobbiekkozott ugyanis nagyobb a korkulonbseg es en amugyis imadom az anyasagot megha sokszor igeb faraszto is tud ez lenni ! :) a kicsi meg cicis 20 hos es igy bar jovore gondoltunk a doligba belevagni ugy gondoltam nem muszaj vedekezni mert nem lesz ez most azonnali baba ugysem . Augusztusban meg is esett ugye a peteeres kornyeken is es most meg semmi jele a mensesemnek , na meg azok a bizonyos megerzesek.. :) bar meg csak alakul de ugyerzem babas vagyok , en mindenesetre boldogan fogadnam es tterneszetesen a parom gyermekeim is :)

tuneteim hogy nincs edessegvagy ami menses elott ramtor es farkasetvagy sem van viszont valtozekony hangulat es a mellemen piros kis erek :D

2014. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
Jajjjj Kérdező, ez annyira szuper! Nagyon örülök neked. Amúgy én úgy voltam, mint te, 2 nap barnázgatás, aztán 3. nap megjött (soha nem volt még ilyen, mindig totál pontosan és egyből erősen véreztem). De nekem eléggé megvan és görcsölt is a hasam tegnap, szóval nem hiszem, hogy az lesz mint nálad. De örülök Neked nagyon :) Üdv. A hajnali tesztelő lány :D
2014. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Drukkolok mindenkinek! Kérdező, mikor kell visszamenned a dokihoz? Talán akkor majd megnyugszol kicsit. Jó, hogy kaptál gyógyszert. NEm vagyok orvos, de úgy tudom, a hematóma nem feltétlenül akadály. Barnás vérzés meg ugye tudjuk, hogy előfordulhat. Szorítok nektek!


Én tegnapra nem vártam, ma megjött. Nem teszteltem, nagyon sűrű napom volt tegnap. De már nem is kell, ugyan gyenge, de élénk piros. Következő hónap hajrá!


Kicsit csalódott vagyok, ami azt illeti, eddig mindkétszer elsőre teherbe estem, még ha a második nem is maradt meg. De nem is emiatt, hanem amit írtál, hogy a saját megérzéseimben csalódtam. Tegnap amúgy vágtam össze a nyers marhahúst és olyan hányingerem lett, hogy a férjemnek kellett befejeznie. Gondoltam, hátha ez is jel, mert előző este pedig a madártejből nem ettem, megundorodtam tőle. Ez van. :(


Drukkolok mindenkinek továbbra is, küldöm a pozitív energiákat!

2014. szept. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
D voltam ismét lehagytam. :D:D:D
2014. szept. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
Az ötödik gyermekes vagyok... hát megjött szombaton ,szóval ez most nem jött össze .. én még szoptatok bár ugye már lassan egy éve mesizek kisfiam húsz hónapos. Na de nem görcsölök nem is igazából vagyok ráakarós hanem ha az életben jön még egy az akkor ugy lesz jó ha nem akkor igy is már hálás vagyok a sorsnak ,és köszönöm az istenkének . :)
2014. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
Ill négy gyermekes anyuka vagyok ,akinek az ötödik lenne ha...
2014. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!